Zájezd BAROS MALDIVES *****

Baros Maldives - zájezd Maledivy
Zájezd BAROS MALDIVES *****
/ 10 dní/ 7 nocí
Termin: 
celoročně
Dny: 
10 dní
Cena od: 
55 700 Kč
Cena obsahuje: 
  • ubytování se snídaní
  • mezinárodní letenku vč. tax
  • transfer z letiště Malé do resortu a zpět
  • služby českého delegáta
  • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje: 
  • pojištění storna letenky a zájezdu
  • pojištění léčebných výloh
  • další stravování: polopenze, plná penze
  • ostatní výdaje


POKOJE
24 deluxe vil (89 m2)
10 Baros vil (103 m2)
8 Baros vil s bazénem (134 m2)
2 Baros prémium vily s bazénem (160 m2)
2 Baros rezidence (268 m2)
20 vodních vil (92 m2)
10 vodních vil s bazénem (126 m2)

Baros Maldives - deluxe vila
Baros Maldives - deluxe vila
Baros Maldives - deluxe vila
Baros Maldives - deluxe vila
Baros Maldives - deluxe vila
Baros Maldives - deluxe vila
Baros Maldives - Baros vila s bazénem
Baros Maldives - Baros vila
Baros Maldives - Baros vila
Baros Maldives - Baros vila
Baros Maldives - Baros vila
Baros Maldives
Baros Maldives - vodní vily
Baros Maldives - vodní vily s bazénem
Baros Maldives - vodní vila
Baros Maldives - vodní vila
Baros Maldives - restaurace Cayenne
Baros Maldives - restaurace Cayenne
Baros Maldives - restaurace Lighthouse
Baros Maldives - restaurace Lighthouse
Baros Maldives
šnorchlovali jsme na Barosu
šnorchlovali jsme na Barosu
šnorchlovali jsme na Barosu
šnorchlovali jsme na Barosu
šnorchlovali jsme na Barosu
šnorchlovali jsme na Barosu
šnorchlovali jsme na Barosu
šnorchlovali jsme na Barosu
Baros Maldives - letecký pohled

Zájezd BAROS MALDIVES *****

/ 10 dní/ 7 nocí

Počet nocí: 7
Stravování v ceně zájezdu: snídaně
Další možné stravování: polopenze
Typ ubytování: plážová vila deluxe
Kapacita pokoje: 3 dospělí/ 2 dospělí a 1 dítě
Doprava na Maledivy: letecky z Prahy/Vídně
Doprava do resortu: rychloloď 20min.

Baros Maldives resort je luxusním malým resortem s elegantním ubytováním, bělostnými plážemi a fantastickým korálovým útesem. Baros je ideální pro luxusní svatební cestu a klidnou dovolenou. Nebudete zde obtěžováni hlukem motorizovaných vodních sportů a dopravních prostředků, pobyt dětí do 8 let zde není povolen. Baros Maldives je postaven na ostrově o rozměrech 250x170 metrů na atolu Severní Malé.

Popis zájezdu: 

VAŠE DOVOLENÁ NA RESORTU BAROS MALDIVES

Odlet na Maledivy z Prahy. Přílet na Maledivy následující den. Setkání s česky hovořícím delegátem na letišti Malé a transfer do resortu Baros Maldives. Ubytování a odpočinek.
Relaxace na tropickém ostrově, koupání, šnorchlování, možnost využít široké nabídky zábavy, vodních sportů a výletů nabízených resortem.

ORIENTAČNÍ CENY ZÁJEZDŮ DO RESORTU BAROS MALDIVES 10 DNÍ/ 7 NOCÍ

sezóna 2020/2021

Pobyt v období:Cena zájezdu od:
květen - říjen55 700 Kč
listopad - prosinec*83 200 Kč
leden - duben94 960 Kč

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 20 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkové plážové vile deluxe se snídaní na 10 dní/ 7nocí. Pobyt je možné prodloužit nebo zkrátit o libovolný počet dní.

 

POPIS RESORTU

Baros Maldives resort sestává z plážových vil a rezidencí postavených v bezprostřední blízkosti pláže ve stínu kokosových palem a vodních vil postavených na pilířích nad klidnou hladinou tyrkysové laguny. Všechny typy ubytování ubytují maximálně 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě starší 8 let. Občerstvení a osvěžení v horkých dnech pro Vás připraví ve třech restauracích a dvou barech.

Deluxe vily

Deluxe vily jsou rozmístěny podél pláže a odděleny svěží tropickou zelení. Podlaha ložnice je z teakového dřeva. V polootevřené koupelně je vana a ve venkovní části sprcha. Před vilou je veranda s posezením, jídelním stolem a lehátka na opalování.

Vybavení vil: postel typu king-size, denní lůžko, stůl a křesla, klimatizace a stropní ventilátor, trezor, minibar, rychlovarná konvice na přípravu čaje a pressovač, televize s plochou obrazovkou, CD/DVD přehrávač, telefon, žehlící prkno a žehlička, dokovací stanice pro iPod, výběr polštářů, karimatka pro cvičení jógy, v koupelně župany a vysoušeč vlasů

Baros vily a Baros vily s bazénem

Baros vily jsou obdobné jako deluxe vily, ale prostornější. Baros vily s bazénem mají navíc bazén o rozměru 4 x 2,4 metrů a prostornou dřevěnou terasu.

Baros prémium vily

Před těmito vilami je směrem k pláži venkovní jacuzzi bazén o rozměru 1,7 x 1,7 merů a dále bazén 3,4 x 2,4 metrů. Na pláži jsou slunečníky s lehátky, na verandě před vilou denní lůžko pro 2 osoby, teakový jídelní stůl a křesla. Přidělený sluha je připraven splnit Vaše přání 24 hodin denně.

Baros rezidence

Prostorná Baros rezidence ve svěží tropické zahradě s bazénem 7 x 3 metrů a sluhou, který Vám bude k dispozici 24 hodin denně, Vám poskytne maximální soukromí k trávení ničím nerušené dovolené.

Vodní vily

Vodní vily jsou postaveny na pilířích na lagunou u severozápadní části ostrova a s ostrovem je spojuje dřevěné molo. Vily mají sluneční terasy se vstupem do vody, uzavřené koupelny s vanou a sprchou a s úžasným výhledem na oceán.

Vodní vily s bazénem

Vodní vily s bazénem mají navíc bazén o rozměru 6,6x3,6 metrů. Sluha je připraven splnit Vaše přání 24 hodin denně.

Restaurace

V restauraci Limes výhledem na oceán začíná den. Jsou zde podávány snídaně formou bufetu a jídla kuchyní celho světa během dne a večeře výběrem z jídelního lístku.
V restauraci Cayennena okraji laguny jsou podávány lehké obědy, čerstvé saláty, pizza, japonské speciality, steaky, čerstvé ryby a další speciality.
Bar The Lighthouses panoramatickým výhedem na oceán je pýchovu resortu Baros. Je postaven na kůlech nad hladinou laguny a můžete si zde vychutnávat šampaňské a koktejly při západech slunce. Každý pátek zde živá hudba jazz a blues.
V Sail baru uprostřed ostrova v tropické zahradě s pohodlnými křesílky, lenoškami a houpacími sítěmi po kokosovými palmami se můžete osvěžit alkoholickými a nealkoholickými nápoji a koktejly.
Pro vyjímečné okamžiky je pro Vás resort připraven uspořádat večeři a piknik kdekoliv na ostrově, na písečné kose nebo na lodi při západu slunce. Jíst můžete i přímo ve vile nebo rezidenci.

Zábava a volný čas

šnorchlování pouhých 15 metrů od pláže, potápění (v okolí se nachází na třicet skvělých potápěčských lokalit), mořské centrum s mořským biologem, kánoe s proskleným dnem, windsurfing, vodní lyžování a wakeboarding (pouze za lagunou), nadvodní bazén, fitness, stolní tenis, SPA a masáže, knihovna a CD/DVD půjčovna, WiFi zdarma na celém ostrově a ve všech vilách

Nezávazná objednávka