Zájezd FURAVERI ISLAND RESORT ****

Furaveri island resort - zájezd Maledivy
Zájezd FURAVERI ISLAND RESORT ****
/ 10 dní/ 7 nocí
Termin: 
celoročně
Dny: 
10 dní
Cena od: 
58 410 Kč
Cena obsahuje: 
  • ubytování s plnou penzí
  • mezinárodní letenku vč. tax
  • transfer z letiště Malé do resortu a zpět
  • služby delegáta na letišti Malé
  • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje: 
  • pojištění storna letenky a zájezdu
  • pojištění léčebných výloh
  • ostatní stravování a výdaje

POKOJE

25 zahradních vil
40 plážových vil
18 plážových vil s bazénem
10 vodních vil s bazénem Dhoni
13 vodních vil
1 rodinná vodní vila

Furaveri island resort - plážová vila
Furaveri island resort - plážová vila, koupelna
Furaveri island resort - plážová vila, výhed k oceánu
Furaveri island resort - plážová vila s bazénem
Furaveri island resort - plážová vila s bazénem
Furaveri island resort - plážová vila s bazénem, koupelna
Furaveri island resort - plážová vila s bazénem, výhled k oceánu
Furaveri island resort - Dhoni vila s bazénem
Furaveri island resort - Dhoni vila s bazénem, výhled o ceánu
Furaveri island resort - Dhoni vila s bazénem
Furaveri island resort - Dhoni vila s bazénem, koupelna
Furaveri island resort - zahradní vila
Furaveri island resort - zahradní vila
Furaveri island resort - pláž
Furaveri island resort - pláž
Furaveri island resort - vodní vily
Furaveri island resort - vodní vila, koupelna
Furaveri island resort - restaurace Jaafaeiy
Furaveri island resort - restaurace Raiyvilla
Furaveri island resort - bazén
Furaveri island resort - letecký pohled
Furaveri island resort - letecký pohled na vily

Zájezd FURAVERI ISLAND RESORT ****

/ 10 dní/ 7 nocí

Počet nocí: 7
Stravování v ceně zájezdu: plná penze
Další možné stravování: all inclusive
Typ ubytování: pokoj v plážové vile
Kapacita pokoje: 3 dospělí / 2 dospělí a 1 dítě
Doprava na Maledivy: letecky z Prahy/Vídně
Doprava do resortu: letadlo + loď 80 min nebo hydroplán 45 min

Furaveri island resort je klidným resortem s množstvím tropické vegetace nabízející kombinaci soukromí, nádherného prostředí a velmi kvalitních služeb. Resort lemuje korálový útes, který poskytuje skvělé podmínky ke šnorchlování. Pláže jsou bělostné a tropická vegetace sahající k nim skýtá romantická zákoutí pro odpočinek u moře. Resort se nachází v atolu Raa na ostrově o rozměru 770x360 metrů.

Popis zájezdu: 

VAŠE DOVOLENÁ NA FURAVERI ISLAND RESORTU

Odlet na Maledivy z Prahy. Přílet na Maledivy následující den. Setkání s delegátem na letišti Malé a transfer do resortu Furaveri Island Resort. Ubytování a odpočinek.
Relaxace na tropickém ostrově, koupání, šnorchlování, možnost využít široké nabídky zábavy, vodních sportů a výletů nabízených resortem.

ORIENTAČNÍ CENY ZÁJEZDŮ DO RESORTU FURAVERI ISLAND 10 DNÍ/ 7 NOCÍ

sezóna 2020/2021

Pobyt v období:Cena za osobu od:
listopad, prosinec*68 560 Kč
leden - březen71 480 Kč
duben - říjen58 410 Kč

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 20 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkovém pokoji v plážové vile s plnou penzí na 10 dní/ 7nocí. Pobyt je možné prodloužit nebo zkrátit o libovolný počet dní.


POPIS RESORTU

Resort sestává celkem ze 107 vil, 4 restaurací a 1 baru. Předností resortu jsou prostorné vily v postavené maledivském stylu. Vily jsou od sebe oddělené vysokými ploty, které spolu s tropickou vegetací před vilami, zajišťují soukromí pro hosty vil. Zahradní vily jsou v druhé řadě za vilami plážovými. Plážové vily jsou rozmístěny v první řadě vegetace na hranici pláže. Vodní vily jsou stojí nad tyrkysovou lagunou a sahají až na hranici korálového útesu.

Zahradní vila

Vily o rozloze 110 m2 jsou obklopeny tropickou zelení. Nacházejí se v druhé řadě vil od pláže v severní části ostrova. K vile patří soukromá tropická zahrada a prostorná veranda doplněná o altánek. Nechybí polootevřená koupelna, ve které naleznete volně stojící vanu, dvě umyvadla se zrcadly a sprchu pod širým nebem. K dispozici jsou dvojvily s vnitřními propojovacími dveřmi pro rodiny nebo skupiny přátel.

Plážová vila

Prostorné vily o celkové ploše 125 m2 se nacházejí hned u bělostné pláže v první řadě, výhled z vil může být omezen vegetací, která však zaručuje soukromí pro hosty vil. V polootevřené koupelně naleznete volně stojící vanu, dvě umyvadla se zrcadly a sprchu pod širým nebem. K vile patří terasa a soukromý altánek s křesílky a stolkem. Orientace vil je na sever.

Plážová vila s bazénem

Vily o ploše 155 m2 se nachází přímo u východní pláže. Z prostorné ložnice máte přístup k soukromém 6 m dlouhému bazénu. U něj se rozkládá i terasa s venkovní pohovkou. Koupelena je klimatizovaná, otevřením prosklené stěny vznikne koupelna polootevřená. Naleznete zde volně stojící vanu, venkovní sprchu a 2 umyvadla.

Plážová vila s bazénem Dhoni

Prostorná vila o celkové ploše 200 m2, jejíž tvar je inspirován tradiční Maledivskou lodí Dhoni, se nachází přímo u východní pláže. U vily se nachází soukromý 6 m bazén a dřevěná terasa s krytým altánkem a venkovní pohovkou. V polootevřené koupelně naleznete volně stojící vanu, venkovní sprchu a 2 umyvadla. Koupelna není klimatizovaná.

Vodní vila

Vodní vily o rozloze 98 m2 jsou postavené na kůlech nad lagunou nedaleko místního korálového útesu překypujícího životem. Vybavení a dekorace vil jsou laděny do teplých barev, vily proto působí velmi útulně. Vnitřní koupelna je vybavená volně stojící vanou, sprchou a dvěma umyvadly. Samozřejmostí je soukromá terasa s lehátky, venkovní pohovkou a přímým vstupem do laguny.

Rodinná vodní vila

Tato vodní vila o celkové rozloze 212 m2 obsahuje 2 ložnice s vlastními koupelnami, obývací prostor a kuchyňku komorníka. Před vilou se nachází rozsáhlá veranda se dvěma venkovními pohovkami, lehátky a velkým soukromým bazénem.

Vybavení vil:

Postel king-size, klimatizace, satelitní televizor, wifi zdarma, telefon s přímým voláním do zahraničí, trezor, minibar, vysoušeč vlasů, župany, pantofle, příslušenství na přípravu čaje a kávy, vybavení na žehlení, 2 lahve pitné vody denně zdarma

Restaurace

Na resortu se nachází hlavní restaurace Jaafaeiy s výhledem na moře. Nabízí pokrmy formou bufetu, který se každý den obměňuje. V samotné restauraci nechybí kuchaři, kteří připraví lahodné pokrmy přímo před vámi.  V restauraci si můžete vychutnat jídla jak formou bufetu tak i výběrem z lístku A la Carte. Další restaurace nabízí pokrmy asijské a mexické kuchyně a grilované speciality. Bar se nachází nedaleko bazénu a kromě široké nabídky nápojů nabídne i řadu lehkých jídel. Jídla si ale můžete vychutnat i mimo restauraci. Resort vám speciální menu naservíruje na pláž nebo do altánku před vilou.

Zábava a volný čas

Bazén a dětský bazén, SPA, potápěčské centrum, centrum vodních sportů, dětský klub, služba hlídání dětí, fitness, široká nabídka výletů, tenisové kurty, stolní tenis, biliard, windsurfing, kajaky, vodní lyže, vodní skútry, wifi zdarma, obchod se suvenýry

Nezávazná objednávka