Zájezd KIHAA MALDIVES *****

Kihaa Maldives - zájezd Maledivy
Zájezd KIHAA MALDIVES *****
/ 10 dní/ 7 nocí
Termin: 
celoročně
Dny: 
10 dní
Cena od: 
62 380 Kč
Cena obsahuje: 
  • ubytování se stravováním all inclusive
  • mezinárodní letenku vč. tax
  • transfer z letiště Malé do resortu a zpět
  • služby českého delegáta
  • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje: 
  • pojištění storna letenky a zájezdu
  • pojištění léčebných výloh
  • ostatní stravování a výdaje

  8 deluxe vil (55 m2)
38 plážových vil (77 m2)
40 plážových vil lagoone prestige s altánkem (110 m2)
  3 plážové vily waterfront s bazénkem (100 m2)
10 vodních vil (150 m2)
 4 rodinné apartmány junior (200 m2)
 4 rodinné apartmány executive (250 m2)
 2 vodní apartmány (270 m2)
 2 rodinné apartmány executive s dvěma ložnicemi (310 m2)

Kihaa Maldives - plážová vila
Kihaa Maldives - plážová vila, pokoj
Kihaa Maldives - plážová vila, pokoj
Kihaa Maldives - plážová vila, kouplena
Kihaa Maldives - plážová vila, kouplena
Kihaa Maldives - plážová vila Lagoon prestige
Kihaa Maldives - deluxe vila
Kihaa Maldives - deluxe vila
Kihaa Maldives - deluxe vila, pokoj
Kihaa Maldives - deluxe vila, koupelna
Kihaa Maldives - plážová vila Lagoone prestige s altánkem
Kihaa Maldives - plážová vila Lagoone prestige s altánkem
Kihaa Maldives - plážová vila waterfront s bazénkem
Kihaa Maldives - vodní vily
Kihaa Maldives - vodní vila
Kihaa Maldives - vodní vila
Kihaa Maldives - vodní vila
Kihaa Maldives - pláž
Kihaa Maldives - restaurace
Kihaa Maldives - bar
Kihaa Maldives - SPA
Kihaa Maldives - letecký pohled

Zájezd KIHAA MALDIVES *****

/ 10 dní/ 7 nocí

Počet nocí: 7
Stravování v ceně zájezdu: polopenze
Další možné stravování: plná penze, all inclusive
Typ ubytování: plážová vila
Kapacita pokoje: 3 dospělí a 1 dítě
Doprava na Maledivy: letecky z Prahy/Vídně
Doprava do resortu: letadlo+loď, 25+5 min.

 

Kihaa Maldives je větším resortem na atolu Baa nedaleko zátoky Hanifaru (přírodní rezervace UNESCO) nabízejícím kombinaci klidné dovolené v luxusu, dlouhých bělostných pláží, prvotřídního potápění a šnorchlování. Kihaa Maldives je postaven na ostrově o rozměrech 600x350 metrů. Ostrov je porostlý bujnou vegetací a jeho velká část si zachovává původní přírodní ráz. Kihaa je oázou klidu a relaxace. 

Popis zájezdu: 

VAŠE DOVOLENÁ NA RESORTU KIHAA MALDIVES ISLAND

Odlet na Maledivy z Prahy. Přílet na Maledivy následující den. Setkání s česky hovořícím delegátem na letišti Malé a transfer do resortu Kihaa Maldives. Ubytování a odpočinek.
Relaxace na tropickém ostrově, koupání, šnorchlování, možnost využít široké nabídky zábavy, vodních sportů a výletů nabízených resortem.

ORIENTAČNÍ CENY ZÁJEZDŮ DO RESORTU KIHAA MALDIVES 10 DNÍ/ 7 NOCÍ

sezóna 2020/2021

Pobyt v období:Cena zájezdu od:
bžezen - říjen62 380 Kč
listopad - prosinec*66 540 Kč
leden - únor68 220 Kč

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 20 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkové plážové vile s polopenzí na 10 dní/ 7nocí. Pobyt je možné prodloužit nebo zkrátit o libovolný počet dní.

 

POPIS RESORTU KIHAA MALDIVES

Resort sestává ze 118 vil rozmístěných ve dvou řadách po obvodu resortu a na přilehlém mole. První řada vil má přímý výhled na oceán druhá má průchod vegetací na pláž. Součástí resortu jsou 3 restaurace a 2 bary a jeho velkou část (až 70%) tvoří původní vegetace.

Deluxe vila

Deluxe vily jsou obklopeny zelení, která hostům vil poskytuje sukromí. Vily se nachází v zahradě poblíž hlavního zázemí resortu. Koupelna ve vilách je pouze vnitřní.

Plážová vila

Vily ve dvou řadách u pláže zařízené v tradičním maledivském stylu, s velkým obytným prostorem, který je zároveň ložnicí. K vile patří polootevřená venkovní koupelna se samostatnou vanou a sprchou, terasa u pláže a nechybí plážová lehátka.

Prestižní plážová vila "lagoone prestige" s altánkem

Prostorná vila s velkou ložnicí a zároveň obývacím pokojem, zařízená v tradičním maledivském stylu. Součástí vybavení je venkovní polootevřená koupelna, terasa přímo u pláže a plážový altán se sedací soupravou a stolkem. Altánek lze využít k soukromím večeřím při svíčkách nebo masážím. Vila se nachází na západní straně ostrova, proto umožňuje obdivovat překrásné západy slunce.

Rodinný junior apartmán

Apartmán tvořený dvěma pokoji určený pro rodiny s dětmi. Apartmán poskytuje soukromí pro rodiče a zároveň dostatek pohodlí a prostoru pro trávení rodinné dovolené. Nechybí polootevřená koupelna s oddělenou sprchou a vanou a vlastní terasa. Apartmány se nacházejí v druhé řadě vil od pláže, proto poskytují průhled na pláž mezi palmami.

Rodinný apartmán executive

Prvotřídní apartmán s dvěma ložnicemi a vlastním bazénem u pláže určený pro rodiny s dětmi nebo malé skupiny. K apartmánu patří velká terasa s altánkem, kterou lze využít k soukromým večeřím, obývací pokoj a samozřejmě polootevřená venkovní koupelna s oddělenou sprchou a vanou. Nechybí vlastní slunečník s lehátky ihned u pláže. Dva apartmány jsou postaveny jako sousední v rámci jedné velké dvojvily - pro větší skupinu či rodinu lze pronajmout celou budovu.

Vodní vila

Prostorná vila nad hladinou laguny s velkým obývacím pokojem, který je zároveň ložnicí. Z terasy je přímý vstup do vody a k vile náleží soukromý bazén..

Vodní apartmán

Apartmán nad hladinou laguny s přímým vstupem do moře. Sestává z prostorné ložnice, velkého obývacího pokoje, koupelny s vířivkou a prostorné terasy s vlastním bazénem. Tento typ ubytování je vhodný pro rodiny i skupiny, které hledají prostornou vilu a zároveň maximální soukromí. Rozlehlá terasa může sloužit nejen k relaxaci, ale např. i pro večeře v soukromí.

Restaurace

Jídla můžete vybírat ve 3 restauracích nabízejících pokrmy zejména evropské a asijské kuchyně. Samozřejmostí je prvotřídní využití čerstvých surovin, z nichž některé se pěstují přímo v resortu. Restaurace mají vnitřní a venkovní prostory. V resortu se dále nacházejí 2 bary nabízející bezpočet alkoholických i nealkoholických koktejlů, zmrzliny a malých dobrot z jídelního lístku.

Zábava a volný čas

potápění - potápěčské lokality na atolu Baa (UNESCO), šnorchlování - korálový útes dostupný přímo z pláže, centrum vodních sportů, bazén s ranními lekcemi cvičení ve vodě, tenisové kurty s umělým osvětlením, squash, plážový volejbal, biliard, posilovna, dětský klub a služba hlídání dětí, wellness - masáže, sauna, pára, manikůra atd. wifi ve veřejných prostorech, knihovna, služby lékaře v resortu, široká nabídka exkurzí - pozorování delfínů, šnorchlování a potápění, výlet do maledivské vesnice, večerní rybaření a další.

Nezávazná objednávka