Zájezd KIHAA MALDIVES *****

Kihaa Maldives - zájezd Maledivy
Zájezd KIHAA MALDIVES *****
/ 10 dní/ 7 nocí
Termin: 
celoročně
Dny: 
10 dní
Cena od: 
59 380 Kč
Cena obsahuje: 
  • ubytování se stravováním all inclusive
  • mezinárodní letenku vč. tax
  • transfer z letiště Malé do resortu a zpět
  • služby českého delegáta
  • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje: 
  • pojištění storna letenky a zájezdu
  • pojištění léčebných výloh
  • ostatní stravování a výdaje

  8 deluxe vil (55 m2)
38 plážových vil (77 m2)
40 plážových vil lagoone prestige s altánkem (110 m2)
  3 plážové vily waterfront s bazénkem (100 m2)
10 vodních vil (150 m2)
 4 rodinné apartmány junior (200 m2)
 4 rodinné apartmány executive (250 m2)
 2 vodní apartmány (270 m2)
 2 rodinné apartmány executive s dvěma ložnicemi (310 m2)

Kihaa Maldives - plážová vila
Kihaa Maldives - plážová vila, pokoj
Kihaa Maldives - plážová vila, pokoj
Kihaa Maldives - plážová vila, kouplena
Kihaa Maldives - plážová vila, kouplena
Kihaa Maldives - plážová vila Lagoon prestige
Kihaa Maldives - deluxe vila
Kihaa Maldives - deluxe vila
Kihaa Maldives - deluxe vila, pokoj
Kihaa Maldives - deluxe vila, koupelna
Kihaa Maldives - plážová vila Lagoone prestige s altánkem
Kihaa Maldives - plážová vila Lagoone prestige s altánkem
Kihaa Maldives - plážová vila waterfront s bazénkem
Kihaa Maldives - vodní vily
Kihaa Maldives - vodní vila
Kihaa Maldives - vodní vila
Kihaa Maldives - vodní vila
Kihaa Maldives - pláž
Kihaa Maldives - restaurace
Kihaa Maldives - bar
Kihaa Maldives - SPA
Kihaa Maldives - letecký pohled

Zájezd KIHAA MALDIVES *****

/ 10 dní/ 7 nocí

Počet nocí: 7
Stravování v ceně zájezdu: all inclusive
Další možné stravování: polopenze nebo plná penze
Typ ubytování: plážová vila reserve
Kapacita pokoje: 3 dospělí a 1 dítě
Doprava na Maledivy: letecky z Prahy/Vídně
Doprava do resortu: letadlo+loď, 25+5 min.

 

Kihaa Maldives je větším resortem na atolu Baa nedaleko zátoky Hanifaru (přírodní rezervace UNESCO) nabízejícím kombinaci klidné dovolené v luxusu, dlouhých bělostných pláží, prvotřídního potápění a šnorchlování. Kihaa Maldives je postaven na ostrově o rozměrech 600x350 metrů. Ostrov je porostlý bujnou vegetací a jeho velká část si zachovává původní přírodní ráz. Kihaa je oázou klidu a relaxace. 

Popis zájezdu: 

VAŠE DOVOLENÁ NA RESORTU KIHAA MALDIVES ISLAND

Odlet na Maledivy z Prahy. Přílet na Maledivy následující den. Setkání s česky hovořícím delegátem na letišti Malé a transfer do resortu Kihaa Maldives. Ubytování a odpočinek.
Relaxace na tropickém ostrově, koupání, šnorchlování, možnost využít široké nabídky zábavy, vodních sportů a výletů nabízených resortem.

ORIENTAČNÍ CENY ZÁJEZDŮ DO RESORTU KIHAA MALDIVES 10 DNÍ/ 7 NOCÍ

sezóna 2020/2021

Pobyt v období:Cena zájezdu od:
květen - říjen59 380 Kč
listopad - prosinec*, duben69 670 Kč
leden - březen76 710 Kč

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 20 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkové deluxe vile s all inclusive na 10 dní/ 7nocí. Pobyt je možné prodloužit nebo zkrátit o libovolný počet dní.

 

POPIS RESORTU KIHAA MALDIVES

Resort sestává ze 118 vil rozmístěných ve dvou řadách po obvodu resortu a na přilehlém mole. První řada vil má přímý výhled na oceán druhá má průchod vegetací na pláž. Součástí resortu jsou 3 restaurace a 2 bary a jeho velkou část (až 70%) tvoří původní vegetace.

Deluxe vila

Deluxe vily jsou obklopeny zelení, která hstům vil poskytuje sukromí. Vily se nachází poblíž hlavního zázemí resortu. Koupelna ve vilách je pouze vnitřní.

Plážová vila

Vily ve dvou řadách u pláže zařízené v tradičním maledivském stylu, s velkým obytným prostorem, který je zároveň ložnicí. K vile patří polootevřená venkovní koupelna se samostatnou vanou a sprchou, terasa u pláže a nechybí plážová lehátka.

Prestižní plážová vila "lagoone prestige" s altánkem

Prostorná vila s velkou ložnicí a zároveň obývacím pokojem, zařízená v tradičním maledivském stylu. Součástí vybavení je venkovní polootevřená koupelna, terasa přímo u pláže a plážový altán se sedací soupravou a stolkem. Altánek lze využít k soukromím večeřím při svíčkách nebo masážím. Vila se nachází na západní straně ostrova, proto umožňuje obdivovat překrásné západy slunce.

Rodinný junior apartmán

Apartmán tvořený dvěma pokoji určený pro rodiny s dětmi. Apartmán poskytuje soukromí pro rodiče a zároveň dostatek pohodlí a prostoru pro trávení rodinné dovolené. Nechybí polootevřená koupelna s oddělenou sprchou a vanou a vlastní terasa. Apartmány se nacházejí v druhé řadě vil od pláže, proto poskytují průhled na pláž mezi palmami.

Rodinný apartmán executive

Prvotřídní apartmán s dvěma ložnicemi a vlastním bazénem u pláže určený pro rodiny s dětmi nebo malé skupiny. K apartmánu patří velká terasa s altánkem, kterou lze využít k soukromým večeřím, obývací pokoj a samozřejmě polootevřená venkovní koupelna s oddělenou sprchou a vanou. Nechybí vlastní slunečník s lehátky ihned u pláže. Dva apartmány jsou postaveny jako sousední v rámci jedné velké dvojvily - pro větší skupinu či rodinu lze pronajmout celou budovu.

Vodní vila

Prostorná vila nad hladinou laguny s velkým obývacím pokojem, který je zároveň ložnicí. Z terasy je přímý vstup do vody a k vile náleží soukromý bazén..

Vodní apartmán

Apartmán nad hladinou laguny s přímým vstupem do moře. Sestává z prostorné ložnice, velkého obývacího pokoje, koupelny s vířivkou a prostorné terasy s vlastním bazénem. Tento typ ubytování je vhodný pro rodiny i skupiny, které hledají prostornou vilu a zároveň maximální soukromí. Rozlehlá terasa může sloužit nejen k relaxaci, ale např. i pro večeře v soukromí.

Restaurace

Jídla můžete vybírat ve 3 restauracích nabízejících pokrmy zejména evropské a asijské kuchyně. Samozřejmostí je prvotřídní využití čerstvých surovin, z nichž některé se pěstují přímo v resortu. Restaurace mají vnitřní a venkovní prostory. V resortu se dále nacházejí 2 bary nabízející bezpočet alkoholických i nealkoholických koktejlů, zmrzliny a malých dobrot z jídelního lístku.

Zábava a volný čas

potápění - potápěčské lokality na atolu Baa (UNESCO), šnorchlování - korálový útes dostupný přímo z pláže, centrum vodních sportů, bazén s ranními lekcemi cvičení ve vodě, tenisové kurty s umělým osvětlením, squash, plážový volejbal, biliard, posilovna, dětský klub a služba hlídání dětí, wellness - masáže, sauna, pára, manikůra atd. wifi ve veřejných prostorech, knihovna, služby lékaře v resortu, široká nabídka exkurzí - pozorování delfínů, šnorchlování a potápění, výlet do maledivské vesnice, večerní rybaření a další.

Nezávazná objednávka