Zájezd LILY BEACH RESORT & SPA *****

Lily beach resort - dovolená Maledivy
Zájezd LILY BEACH RESORT & SPA *****
/ 10 dní/ 7 nocí
Termin: 
celoročně
Dny: 
10 dní
Cena od: 
99 290 Kč
Cena obsahuje: 
  • ubytování s platinum all inclusive
  • mezinárodní letenku vč. tax
  • transfer z letiště Malé do resortu a zpět
  • služby českého delegáta
  • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje: 
  • pojištění storna letenky a zájezdu
  • pojištění léčebných výloh
  • ostatní stravování a výdaje


POKOJE
65 plážových vil (68 m2)
2 rodinné plážové vily (136 m2)
36 vodních vil deluxe (90 m2)
16 vil Lagoon (126 m2)
4 vodní suity Sunset (182 m2)

Lily Beach - plážová vila
Lily Beach - plážová vila
Lily Beach - plážová vila
Lily Beach - vila Lagoon
Lily Beach - vila Lagoon
Lily Beach - vila Lagoon
Lily Beach - vila Lagoon
Lily Beach
Lily Beach
Lily Beach - vodní vila deluxe
Lily Beach - vodní vila deluxe
Lily Beach - vodní vila deluxe
Lily Beach - vodní vila deluxe
Lily Beach - vodní vila deluxe
Lily Beach - vodní vila deluxe
Lily Beach - vodní suita Sunset
Lily Beach - vodní suita Sunset
Lily Beach - vodní suita Sunset
Lily Beach
Lily Beach
Lily Beach - restaurace Lily Maa

Zájezd LILY BEACH RESORT & SPA *****

/ 10 dní/ 7 nocí

Počet nocí: 7
Stravování v ceně zájezdu: platinum all inclusive
Typ ubytování: plážová villa 
Kapacita pokoje: 3 dospělí/ 2 dospělí a 2 děti (pouze však 1 přistýlka) 
Doprava na Maledivy: letecky z Prahy/Vídně
Doprava do resortu: hydroplán 25 minut

Lily Beach je luxusní 5* oázou klidu v krásném přirodním prostředí. Ostrov je pokrytý hustou vegetací. Lily Beach resort je díky nedalekému atolu Ari vyhledávaný potápěči a vzhledem ke krásnému korálovému útesu přístupnému přímo z pláže je vyhledáván i milovníky šnorchlování. Na Lily Beach nechybí bělostná pláž a bohatá nabídka služeb a aktivit pro děti i dospělé. Resort Lily beach se nachází na atolu Jižní Ari na ostrově o rozměrech 600x110 metrů.

Popis zájezdu: 

VAŠE DOVOLENÁ NA RESORTU LILY BEACH

Odlet na Maledivy z Prahy. Přílet na Maledivy následující den. Setkání s česky hovořícím delegátem na letišti Malé a transfer do resortu Lily Beach. Ubytování a odpočinek.
Relaxace na tropickém ostrově, koupání, šnorchlování, možnost využít široké nabídky zábavy, vodních sportů a výletů nabízených resortem.

ORIENTAČNÍ CENY ZÁJEZDŮ DO RESORTU LILY BEACH 10 DNÍ/ 7 NOCÍ

sezóna 2020/2021

Pobyt v období:Cena zájezdu od:
květen - září  87 750 Kč
říjen - prosinec*  99 690 Kč
leden - duben118 400 Kč

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 20 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkové plážové vile s platinum all inclusive na 10 dní/ 7nocí. Pobyt je možné prodloužit nebo zkrátit o libovolný počet dní.

 

POPIS RESORTU

Lily beach resort prošel v roce 2009 kompletní renovací a jako první na Maledivách začal nabízet tzv. platinum plan - široké all inclusive včetně prémiových nápojů, VIP salónek v odletové hale hydroplánů v Malé, široká nabídka služeb v resortu zdarma, 2 výlety zdarma již v základní ceně. S platinum all inclusive už Vás na resortu nečekají žádné další výrazné výdaje. Platí se obvykle motorizované vodní sporty a masáže.

Lily beach resort se stal vítězem ankety cestovatelů serveru Tripadvisor Travellers choice 2014 v kategoriích Luxus a Romantika.

Plážové vily

Plážové vily harmonicky splívají s přírodou na ostrově. Obklopuje je bujná vegetace a sněhově bílý písek. Venkovní koupelna s masážní vanou je malou oázou v celé vile. Před vilou se nachází soukromá terasa se dvěma lehátky.

Vybavení: klimatizace, stropní ventilátor, minibar, kávovar, trezor, internetové připojení, televizor s plochou obrazovkou, domací kino s CD/DVD přehrávačem

Rodinné plážové dvojvily

Dvě plážové vily spojené vnitřními dveřmi jen pár kroků od pláže. Zařízení ve směsi maledivského a moderního čistého stylu. Nechybí polootevřená venkovní koupelna s oddělenou sprchou a velkou masážní vanou.

Lagoon vily

Vstup do těchto vil je z pevniny a terasa vil je umístěná nad vodou. Na terase můžete relaxovat v houpací síti, nebo sejít po schodech rovnou do vody. Vybavení je stejné jako v plážových vilách.

Vodní vily Deluxe

Vodní vily jsou postavené přímo nad hladinou oceánu. Chodba vil má částečně prosklenou podlahu. Na terase se nachází soukromý bazén s jacuzzi.

Vodní Suite Sunset

V této vodní vile zažijete opravdový luxus a soukromí. Kromě ložnice a otevřené koupelny se zde nachází také obývací pokoj a terasa se soukromým bazénem (14 m2) s vířivkou. V těchto vilách je k dispozici 24 hod servis komorníka.

Restaurace

Lily beach je resortem vyhlášeným svou exkluzivní kuchyni. Jídla zde můžete vybírat ve čtyřech restauracích a barech. Hlavní restaurace Lily Maa nabízí pokrmy formou tematických bufetů, dále grilovaná jídla a nechybí 70 druhů prémiových vín. Restaurace Tamarind nabízí vybrané speciality indické a čínské kuchyně. Restaurace Wave servíruje speciality z ryb a plodů moře – zejména humrů. Osvěžit nápoji a lehkými jídly se můžete ve 3 barech.

Zábava a volný čas

V resortu se nachází mnoho zábavných aktivit a vybavení jako například tělocvična, centrum vodních sportů, osvětlený tenisový kurt, stolní tenis, volejbal a kulečník.
Dětský klub zajišťuje venkovní i vnitřní aktivity pro nejmenší návštěvníky resortu. Večer vás pobaví živá hudba, tradiční místní vystoupení, noční rybaření nebo diskotéka. WiFi internet je zdarma ve všech vilách.

Nezávazná objednávka