Ceny za ubytování na Maledivách

Ceny za ubytování na Maledivách

Ceny na Maledivách za ubytování jsou různé. Záleží na tom, zda budete bydlet na obydleném ostrově nebo v hotelovém resortu, kdy na dovolenou pojedete a samozřejmě jak luxusní typ ubytování si zvolíte.

Nejdražší ubytování je v hlavní turistické sezoně (prosinec - duben), ceny dosahují svého maxima přes Vánoce a Nový rok, dražší ubytování na Maledivách je také v období Velikonoc. Mimo turistickou sezónu jsou ceny výrazně nižší.

 

Ceny na Maledivách v ostrovních resortech

Každé letovisko nabízí jiný typ a úroveň ubytování. Obvyklá cena na Maledivách za pokoj s variantou all inclusive se v hlavní sezóně pohybuje kolem 600 USD, mimo sezónu od 350 USD. Doporučujeme vybrat variantu all inclusive nebo ubytování s plnou penzí, protože kupovat samostatně pití i jídlo v resortech je poměrně nákladné.

Vodní vily a bungalovy na Maledivách

Na Maledivách jsou velmi oblíbené a žádané vodní vily a bungalovy. Nachází se pouze v některých ostrovních resortech, na žádném obydleném ostrově toto bydlení nenajdete. Existuje několik kategorií tohoto typu ubytování, od menších vilek až po rodinné vily s vlastní vířivkou, několika pokoji a osobním sluhou.

Průměrná cena na Maledivách se pohybuje kolem 1.000,- USD za noc, ale částka může být samozřejmě i mnohonásobně vyšší, záleží na úrovni letoviska a ostatních službách v daném resortu.

 

Ceny na Maledivách na obydlených ostrovech

Ubytování na obydlených ostrovech se pohybuje od 60 USD za noc mimo turistickou sezónu a kolem 100 USD v sezóně. Hostely, ubytovny ani kempy na Maledivách neexistují, stanování a spaní pod širákem je přísně zakázané.

 

Ceny na Maledivách na safari lodích

Safari lodě jsou vhodné pro skupiny, které chtějí zažít okružní platbu mezi atoly se zastávkami na obydlených i neobydlených ostrovech. Průměrná cena se pohybuje od 150 USD na osobu ze jeden den, včetně plné penze. Potápění se platí zvlášť, přibližně 80 USD za den.

Ceny za ubytování na Maledivách