Letenky Maledivy

Letenky na Maledivy za touroperátorské ceny přispívají k výhodným cenám našich zájezdů. Vyberte si termín dovolené na ostrově Srí Lanka a my vyhledáme k vašemu zájezdu ty nejlepší letenky s ohledem na cenu a délku čekací doby na přestupu. Využíváme touroperátorské ceny a akční nabídky leteckých společností, s nimiž dlouhodobě spolupracujeme. 

 

Maledivy dovolená - letenky

Let na Maledivy z Prahy

Letenky na Maledivy s odletem z Prahy vám můžeme nabídnout od několika leteckých společností (Emirates, Turkish airlines, Srilankan airlines). Vždy se jedná o lety s přestupem, přímé letecké spojení mezi Prahou a Maledivami v současné době není.

Itineráře letů jednotlivých leteckých společností najdete v kapitole Let na Maledivy.

 

Kontaktujte nás, najdeme vám ten nejvýhodnější let na Maledivy.

Maledivy

Letenky Srí Lanka - Maledivy

Za nejlepší ceny u nás zakoupíte i levné letenky z ostrova Srí Lanka na Maledivy a zpět. Maledivy a Srí Lanka jsou od sebe vzdáleny pouhou hodinu letu, proto doporučujeme zkombinovat odpočinkovou dovolenou na Maledivách s odpočinkově poznávací dovolenou na Srí Lance. Poznejte přírodu, kulturu a památky ostrova Srí Lanka a relaxujte v luxusu na Maledivách za přijatelnou cenu.

Prohlédněte si originální kombinovaný zájezd od Go2 KOUZLO SRÍ LANKY A MALEDIV

Sběračka čaje, Srí Lanka

Procestujte s námi exotickou Srí Lanku a relaxujte v tropickém ráji na Maledivách, kde vás čeká bohatý podmořský život a skvělý servis ostrovních resortů.

Naše služby v oblasti letenek na Maledivy

Na naše zájezdy je možné sjednat pojištění storna cesty za 990 Kč, kdy je proti stornu pojištěná jak letenka, tak program v destinaci.

 

ZPĚT NA MALEDIVY DOVOLENÁ