Ubytování Maledivy

Maledivy nabízí ubytování ve 150 letoviscích od jednoduchých bungalovů na pláži až po superluxusní vily s vlastními bazény a sluhy, v nichž vám nebude chybět vůbec nic. Ceny za ubytování na Maledivách dosahují svého maxima během vánočních a novoročních svátků a vyšší jsou i během Velikonoc a v srpnu. Každé ostrovní letovisko obklopují nádherné bělostné pláže s jemným pískem a dobrými podmínkami pro šnorchlování a vodní sporty.

 

Nabídku hotelů pro dovolenou na Maledivách od Go2 najdete v sekci MALEDIVY HOTELY

Maledivy dovolená - ubytování Maledivy

Ubytování Maledivy - ceny

Nejlevnější ubytování z celého souostroví Maledivy je možné sehnat v hlavním městě Malé, kde se ceny pohybují i pod 100 USD za obyčejný pokoj mimo hlavní sezónu. Malé je ale rušné obchodní centrum Malediv a vaše představy o kouzelné dovolené strávené na malém ostrůvku uprostřed Indického oceánu pravděpodobně nenaplní.
Ceny za ubytování v ostrovních resortech začínají na 200 USD za pokoj mimo hlavní sezónu a v sezóně mohou být až dvojnásobné.

Ubytování MaledivyRezervujte si ubytování na Maledivách 2-3 měsíce předem - levnější a lépe situované bungalovy bývají vyprodány nejdříve. Některé resorty navíc nabízí slevu za včasnou rezervaci. Informujte se u nás.

 

Ubytování Maledivy - dovolená s Go2

Sestavili jsme pro vás nabídku kvalitního, přesto však cenově dostupného ubytování na Maledivách. Všechny hotely jsme osobně prověřili.
Kontaktujte nás, pokud v naší nabídce nenajdete hotel, který hledáte. Umíme nabídnout většinu z maledivských resortů za příznivé ceny. 

Nabídku hotelů pro dovolenou na Maledivách od Go2 najdete v sekci MALEDIVY HOTELY
 

Ubytování Maledivy

Maledivy - nejlevnější ubytování

Nejlevnější ubytování na souostroví Maledivy najdete na ostrovech, které je osídleno domorodým obyvatelstvem. Kvalita hotelů však bývá nižší něž v klasických ostrovních resortech. Pokud se rozhodnete pro takové ubytování, připravte se na určitá omezení související s životem mezi domorodým muslimským obyvatelstvem (malé oplocené pláže, konzervativnější oblékání).

 

 

 

ZPĚT NA MALEDIVY DOVOLENÁ 

Plážový bungalov Maledivy