Levné letenky Srí Lanka

Letenky na ostrov Srí Lanka za touroperátorské ceny přispívají k výhodným cenám našich zájezdů. Vyberte si termín dovolené na ostrově Srí Lanka a my vyhledáme k vašemu zájezdu ty nejlepší letenky s ohledem na cenu a délku čekací doby na přestupu. Využíváme touroperátorské ceny a akční nabídky leteckých společností, s nimiž dlouhodobě spolupracujeme. 


Pro návštěvu Srí Lanky je třeba turistické vízum, které je zpoplatněné. Pro klienty Go2, kteří si u nás zakoupí zájezd, vyřizujeme víza bez servisního poplatku. Více informací o vízech na Srí Lanku najdete v sekci SRÍ LANKA VÍZUM


Akční nabídky letenek k zájezdům Go2:

zveřejněno 9.6.2020: letenky LOT, odlet z Prahy, přestup ve Varšavě, vybrané termíny říjen 2020 - duben 2021 kromě Vánoc za 14 486 Kč, počet letenek je omezen

 

Srí Lanka dovolená - letiště Kolombo

Letenky Srí Lanka - Maledivy

Za nejlepší ceny u nás zakoupíte i letenky z ostrova Srí Lanka na Maledivy a zpět v rámci kombinovaného zjezdu na Srí Lanku a Maledivy. Maledivy a Srí Lanka jsou od sebe vzdáleny pouze hodinu a půl letu, proto doporučujeme zkombinovat odpočinkou dovolenou na Maledivách s poznávací dovolenou na Srí Lance.

Prohlédněte si kombinovaný zájezd od Go2 KOUZLO SRÍ LANKY A MALEDIV

Maledivy

 

Doporučujeme zakoupit letenky na Srí Lanku s několikaměsíčním předstihem. Nejlevnější letenky bývají vyprodány nejdříve. Kontaktujte nás, s výběrem a koupí letenek vám rádi pomůžeme.

 

Naše služby v oblasti letenek na Srí Lanku

V rámci našich služeb nabízíme pojištění storna zájezdu na Srí Lanku za 990 Kč, kdy je pojištěna jak letenka, tak program zájezdu.

 

Všechny informace potřebné k cestě na Srí Lanku najdete v sekci SRÍ LANKA DOVOLENÁ

Letiště Kolombo

Jak dlouho trvá let na Srí Lanku

Let na Srí Lanku trvá přibližně 10 a půl hodiny. V uvedeném čase nejsou započítány časy na přestup. Lety z Prahy na Srí Lanku jsou minimálně s jedním přestupem.

 

NÁŠ TIP!
Chystáte se na Srí Lanku? Stáhněte si našeho Velkého průvodce po Srí Lance ZDARMA!
Dozvíte se, kam se vydat, co ochutnat, jaké jsou nejlepší pláže, skrytá místa bez turistů a mnoho dalšího. Ke stažení ZDE .

Let na Srí Lanku

Let na Srí Lanku může být přímý nebo s jedním přestupem. Přestup je zpravidla na Arabském poloostrově v Dubaji nebo Doha.

Přímé lety na Srí Lanku

Z Prahy nejsou žádné přímé lety na Srí Lanku. Let na Srí Lanku bez přestupů je možný např. z Mnichova, Frankfurtu, Londýna nebo Milána se společností Srilankan airlines.

Lety na Srí Lanku s přestupem

Let z Prahy na Srí Lanku s přestupem je možný s několika společnostmi. Nejvýhodnější lety nabízí tyto společnosti:

Emirates: odlety denně, přestup v Dubaji

Qatar airways: odlety 2x denně, přestup v Doha

Turkish airlines: přestup v Instanbulu a technický stop na Maledivách

 

 

ZPĚT NA SRÍ LANKA DOVOLENÁ 

Let na Srí Lanku
Letiště Kolombo