Levné letenky Srí Lanka

Letenky na ostrov Srí Lanka za touroperátorské ceny přispívají k výhodným cenám našich zájezdů. Vyberte si termín dovolené na ostrově Srí Lanka a my vyhledáme k vašemu zájezdu ty nejlepší letenky s ohledem na cenu a délku čekací doby na přestupu. Využíváme touroperátorské ceny a akční nabídky leteckých společností, s nimiž dlouhodobě spolupracujeme. 


Pro návštěvu Srí Lanky je třeba turistické vízum, které je zpoplatněné. Pro klienty Go2, kteří si u nás zakoupí zájezd, vyřizujeme víza bez servisního poplatku. Více informací o vízech na Srí Lanku najdete v sekci SRÍ LANKA VÍZUM

 

Srí Lanka dovolená - letiště Kolombo

Letenky Srí Lanka - Maledivy

Za nejlepší ceny u nás zakoupíte i letenky z ostrova Srí Lanka na Maledivy a zpět v rámci kombinovaného zjezdu na Srí Lanku a Maledivy. Maledivy a Srí Lanka jsou od sebe vzdáleny pouze hodinu a půl letu, proto doporučujeme zkombinovat odpočinkou dovolenou na Maledivách s poznávací dovolenou na Srí Lance.

Prohlédněte si kombinovaný zájezd od Go2 KOUZLO SRÍ LANKY A MALEDIV

Maledivy

 

Doporučujeme zakoupit letenky na Srí Lanku s několikaměsíčním předstihem. Nejlevnější letenky bývají vyprodány nejdříve. Kontaktujte nás, s výběrem a koupí letenek vám rádi pomůžeme.

 

Naše služby v oblasti letenek na Srí Lanku

V rámci našich služeb nabízíme pojištění storna letenky na ostrov Srí Lanka za pouhých 550Kč za osobu s 0% strono poplatky.

 

Všechny informace potřebné k cestě na Srí Lanku najdete v sekci SRÍ LANKA DOVOLENÁ

Letiště Kolombo

Jak dlouho trvá let na Srí Lanku

Let na Srí Lanku trvá přibližně 10 a půl hodiny. V uvedeném čase nejsou započítány časy na přestup. Lety z Prahy na Srí Lanku jsou minimálně s jedním přestupem.

 

Let na Srí Lanku

Let na Srí Lanku může být přímý nebo s jedním přestupem. Přestup je zpravidla na Arabském poloostrově.

Přímé lety na Srí Lanku
Z Prahy nejsou žádné přímé lety na Srí Lanku. Let na Srí Lanku bez přestupů je možný např. z Mnichova, Frankfurtu, Londýna nebo Milána se společností Srilankan airlines.

Lety na Srí Lanku s přestupem
Let z Prahy na Srí Lanku s přestupem je možný s několika společnostmi. Nejvýhodnější lety nabízí tyto společnosti:

Emirates: odlety denně, přestup v Dubaji

Turkish airlines: přestup v Instanbulu a mezipřistání na Maledivách

odlet z Prahy: Po, Út, ČT, Pá, So, Ne
odlet z Kolomba: Po, St, Čt, Ne

Fly Dubaj: od 1.7.2016 odlety denně

 

ZPĚT NA SRÍ LANKA DOVOLENÁ 

Let na Srí Lanku
Letiště Kolombo