Maledivy dovolená

 

Dovolená Maledivy informace

Přehledné informace pro naplánování Vaší cesty na Maledivy. Dovolená v exotické destinaci dle Vašich požadavků je naší specializací. Poradíme Vám s výběrem termínu, ubytování a dalších náležitostí Vaší dovolené. Maledivy známe a dlouhodobě zde zájezdy organizujeme.

Zájezdy Maledivy od specialistů

V sekci ZÁJEZDY MALEDIVY naleznete velký výběr pobytů na Maledivách za velmi přijatelné ceny. Relaxujte na ostrovech Indického oceánu. Dovolená na Maledivách je kombinace krásných pláží, průzračného moře a kvalitního ubytování. 

Maledivy dovolená s Go2

Vyberte si některý z maledivských RESORTŮ na našem webu nebo nás kontaktujte s Vaším požadavkem. V nabídce máme zájezdy do více než 100 resortů.
Máte dotaz? Kontaktujte nás! Poradíme Vám s výběrem resortu a v ceně zohledníme aktuální akční nabídky.

Dovolená Maledivy - kdy jet na Maledivy

Nejvhodnější dobou pro dovolenou na Maledivách je období od ledna do konce dubna. Počasí na Maledivách je v tomto období bez dešťů. V tomto termínu čekejte daleko vyšší ceny za ubytování než po zbytek roku. Navzdory vysokým cenám je však obsazenost hotelů vysoká. 
Maledivy je možné navštívit i od července do října, je ale třeba počítat s občasnými dešťovými přeháňkami.  Ceny hotelu jsou však přijatelnější.

Nejdeštivějšími měsíci na Maledivách jsou květen (hlavně jeho druhá polovina) a červen. 

Maledivy dovolená - počasí Maledivy

Počasí na souostroví Maledivy je tropické a teplotně stálé s vysokou vlhkostí vzduchu. Nejvhodnější dobou pro dovolenou na Maledivách je z hlediska počasí období od poloviny prosince do konce dubna, kdy je výskyt srážek díky proudění suchého monzunu minimální.
Vhodnými měsíci jsou i červenec až říjen, kdy se ale mohou vyskytovat občasné dešťové přeháňky. Teplota vzduchu i vody v oceánu se pohybuje kolem 29°C.

Aktuální počasí na Maledivách najdete ZDE

Maledivy

Proč kombinovat Srí Lanku a Maledivy?

Plánujete dovolenou v Asii a rádi byste z tohoto kontinentu poznali co nejvíce? Kombinovaný zájezd na Srí Lanku a Maledivy je ideálním řešením. Zatímco Srí Lanka nabízí nespočet historických památek, přírodních krás a možností, jak aktivně trávit čas, Maledivy jsou perfektním místem pro odpočinek a relaxaci na pláži.

Svatba na Maledivách

Svatba na Maledivách už nemusí být jen Vaším nesplněným snem. S námi se Vaše sny stanou skutečností!

Maledivy patří k nejromantičtějším místům pro svatební obřady. Prožijte svatbu na Maledivách nebo obnovení manželského slibu na bělostných plážích Malediv a získejte nezapomenutelné zážitky na celý život, které Vám nikdo nevezme.

Spojte Vaši svatební cestu se svatbou v ráji na Maledivách.
 

Dovolená Srí Lanka a Maledivy

Z hlediska cen letenek, jejichž cena ovlivňuje celkovou cenu zájezdu, jsou tři hlavní vrcholy sezóny: únor, červenec/srpen a období kolem Nového roku. 

V únoru a červenci/srpnu jsou prázdniny jak v ČR, ve velké části západní Evropy a zvýšená poptávka po letenkách vede k růstu jejich cen. Ubytovací kapacity jsou rychle vyprodány i z důvodu čínského Nového roku, který připadá na konec ledna nebo únor.
Pro dovolené kolem Nového roku je poptávka po letenkách extrémní a již v červnu se ceny letenek pohybují mezi 25-30 tisíci Kč.

Přečtěte si naše doporučení pro plánování dovolené a optimalizaci ceny zájezdu.

Maledivy dovolená - letenky

Letenky na Maledivy za touroperátorské ceny přispívají k výhodným cenám našich zájezdů. Vyberte si termín dovolené na ostrově Srí Lanka a my vyhledáme k vašemu zájezdu ty nejlepší letenky s ohledem na cenu a délku čekací doby na přestupu. Využíváme touroperátorské ceny a akční nabídky leteckých společností, s nimiž dlouhodobě spolupracujeme. 

 

Maledivy dovolená - let na Maledivy

Let na Maledivy trvá přibližně 10 hodin. V uvedené době nejsou započítány čekací doby na přestupech. Z Prahy v současné době nejsou provozovány žádné přímé lety na Maledivy.

Přímý let na Maledivy
Přímý let na Maledivy je možný z Mnichova, Frankfurtu, Düsseldorfu, Vídně nebo Londýna. Let trvá přibližně 10 hodin.

Maledivy dovolená - letiště Maledivy

Letiště na souostroví Maledivy je označováno jako Letiště Velana, Malé (MLE) a nachází se na miniaturním ostrově Hulhulé, dva kilometry od ostrova, na němž se rozkládá hlavní město Malediv Malé. Přistávací dráha je 3 200 metrů dlouhá a je obklopená korálovým útesem a lagunami. S letištěm sousedí přístaviště hydroplánů a rychlolodí, které zajišťují přepravu turistů do jednotlivých resortů. Přepravu mezi terminálem a přístavištěm zajišťují autobusy.


Levné letenky na Maledivy zakoupíte v cestovní kanceláři Go2. Více informací v sekci LETENKY MALEDIVY

Maledivy dovolená - víza

Vízum na Maledivy není třeba zařizovat před odletem. Krátkodobé třicetidenní vízum obdrží každý turista po příletu na Maledivy přímo na letišti po předložení vyplněné příletové karty zdarma.

Maledivy dovolená - informace

Pokud se chystáte na dovolenou na souostroví Maledivy, v této sekci naleznete několik praktických informací, které byste měli před vaší cestou znát. Dozvíte se, jakou měnu potřebujete na Maledivy, co potřebujete s sebou, jak je to s pitnou vodou a elektřinou. Také vám poradíme ohledně internetu, bezpečnosti a naleznete zde další užitečné informace, které před odjezdem na vaši dovolenou jistě oceníte.

Maledivy dovolená - ceny

Ceny na souostroví Maledivy jsou vyšší než v jiných zemích jižní a jihovýchodní Asie. Je to způsobeno jednak výjimečností Malediv a dále skutečností, že prakticky všechno se na Maledivy dováží. Ryby, kokosové ořechy, mango, ananas, banány a papáju Maledivy sice produkují, ale ne v takovém množství, jaké by uspokojilo poptávku ostrovních resortů.

Maledivy dovolená - jídlo

Jídlo v hotelových restauracích na Maledivách je ve všch resortech velmi chutné, ovlivněné středomořskou, indickou, arabskou a asijskou kuchyní. Základními surovinami jsou tradičně ryby a mořské plody, kuřecí a hovězí maso, rýže, zelenina a koření. Hotelové restaurace servírují jídlo často formou bufetu s širokou nabídkou předkrmů, polévek, hlavních jídel a zákusků. Lahodné čerstvé džusy jsou vyráběny nejčastěji z banánů, ananasu, limetky a papáji.

Maledivy dovolená - ubytování Maledivy

Maledivy nabízí ubytování ve 150 letoviscích od jednoduchých bungalovů na pláži až po superluxusní vily s vlastními bazény a sluhy, v nichž vám nebude chybět vůbec nic. Ceny za ubytování na Maledivách dosahují svého maxima během vánočních a novoročních svátků a vyšší jsou i během Velikonoc a v srpnu. Každé ostrovní letovisko obklopují nádherné bělostné pláže s jemným pískem a dobrými podmínkami pro šnorchlování a vodní sporty.

 

Nabídku hotelů pro dovolenou na Maledivách od Go2 najdete v sekci MALEDIVY HOTELY

Incentiva a incentivní zájezdy na Maledivy

Incentivní zájezd na Maledivy může být odměnou pro nejlepší týmy firmy a motivačním nástrojem podporujícím výkonnost a loajalitu zaměstnanců.

Na rozdíl od finanční odměny na odměnu ve formě zájezdu na exotické Maledivy zaměstnanci a obchodní partneři nikdy nezapomenou.