Svatba na Maledivách

Splňte si sen o svatbě v exotickém ráji a nechte nás zařídit Váš obřad snů na Maledivách.

Maledivy patří k nejromantičtějším místům pro svatební obřady na světě. Prožijte svatbu nebo obnovení manželského slibu na bělostných plážích ostrovů obklopeni převislými palmami a azurovým mořem. Obřadem na Maledivách získáte nezapomenutelné zážitky na celý život, které Vám nikdo nevezme.

Výhodou svateb na Maledivách je fakt, že se Vám vytrácí starosti se svatební cestou. Romantičtější místo už totiž budete jen těžko hledat.

Svatba na Maledivách

Svatba na Maledivách - obřad

Svatební obřady jsou na Maledivách velmi populární pro své exotické kouzlo a romantickou atmosféru. Místní hotely jsou na tyto požadavky velmi dobře připraveny a naprostá většina nabízí svatební balíčky.

Základní balíček svatby na Maledivách obvykle obsahuje:

  • make-up pro nevěsty
  • slavnostní doprovod na místo obřadu
  • svatební kytici
  • svatební dort a přípitek
  • romantickou večeři při svíčkách
  • reprodukovanou hudbu
  • květinovou výzdobu
  • pokoje
  • svatební fotografie na CD
  • svatební certifikát

Možností, jak tento okamžik udělat ještě více exotický, je začlenit tradiční maledivské kulturní prvky do obřadu.

Na Maledivách se tradiční svatba se neobejde bez Bodu Beru - bubnové procesí skládající se z více jak 20 hudebníků oblečených v tradičních oblecích, kteří doprovází novomanželský pár k oltáři.

Další možností jak zakomponovat maledivské prvky do obřadu je pozvání místního gazi, tzv. soudce, který předsedá obřadu. Ten je pak celý veden v malediském divehi dialektu.

Některé páry se pak mohou i rozhodnout si na obřad obléci tradiční maledivské oblečení.

 

Svatba na Maledivách - formality

Svatba na Maledivách mezi dvěma cizinci není právně závazná. I když celý svatební den s kompletním obřadem, dokonalými šaty a svatební výzdobou působí velmi skutečně, při příjezdu do Čech Vám nebude uznán.

Většina lidí, kteří se chtějí brát na Maledivách, mají doma legální svatbu na radnici se všemi formalitami, a na Maledivách pak ten krásný, romantický svatební obřad.

Bohužel neexistuje možnost, jak právně uznat svatbu na Maledivách. Pro tyto symbolické obřady na ostrovech nejsou vyžadovány žádné dokumenty.

Svatba na Maledivách
Svatby na Maledivách

Svatba na Maledivách - místo obřadu

Všeobecně je pláž tím nejvíce populárním místem ke svatbě na Maledivách. A není se čemu divit. Maledivy jsou domovem jedněch z nejkrásnějších pláží na světě, z čehož dělají souostroví ideální romantickou destinaci jako stvořenou ke svatbám. Většina plážových svateb má nejen obřad na pláži, ale také svatební hostinu spolu s květinovou výzdobou a hudbou.

Pokud se Vám nelíbí možnost plážové svatby, pak další možností mít obřad na tradičních dhoni lodích či luxusních jachtách uprostřed oceánu, nebo úplně odřízlí od celého světa na opuštěných plážích neobydlených ostrovů. Hotely také nabízejí svatby na střešních terasách s výhledy na zapadající slunce. Svatební obřady také nabízející některé luxusní maledivské restaurace jakou jsou Ithaa Undersea Restaurant, 5.8 Undersea Restaurant, nebo Botanica Restaurant.

Maledivy svatba

Svatba na Maledivách - cena

Cena svatby je všeobecně v celku velká položka všude ve světě. Po započítání nákladů na květiny, hudbu, šaty, hostinu, make-up, a fotografa se ceny dokáží vyšplhat na několik desítek až stovek tisíc korun. Připočítejte k tomu svatební cestu a celková cena se okamžitě zvyšuje.

Po těchto počtech pak taková svatba na Maledivách, kde cena za stavební balíček začíná na $1,000 USD, se nezdá až tak závratná. V mnohých případech je mít obřad na ostrovech levnější než v Čechách. Zvláště když se vezme v potaz, že svatba a svatební cesta jsou na jednom místě.

Obsah svatebních balíčků a ceny se liší podle resortů. Ceny začínají od $1 048 USD, která platí například pro resort Paradise Island, Sun Island , Holiday island. U ostatních resortů se ceny obřadů pohybují kolem $2 000 USD.

Rádi Vám připravíme svatební obřad ve Vámi vybraném maledivském resortu. Pro přesnou cenu obřadu nás kontaktujte.

Maledivy svatba

TOP resorty pro svatbu na Maledivách

Naprostá většina hotelů na Maledivách nabízí stavební balíčky. My jsme pro Vás vybrali ty resorty, které svatební obřady dotáhly k dokonalosti.

 

Anantara Veli Maldives Resort

Ať už plánujete romantickou svatbu v soukromí jen pro vás dva, nebo chcete mít na místě 100 hostů, Anantara vám splní každé vaše přání. Svatební balíček zde zahrnuje naprosto vše, na co si vzpomenete počínaje od relaxační 60 minutovou masáží před obřadem, přes soukromou maledivskou živou hudbu, po večerní romantickou koupel v růžových okvětních plátcích. Svatbu zde můžete mít na soukromém ostrově nebo v luxusním stanu přímo na pláži.

Shangri-La’s Villingili Resort and Spa

Pro ještě více nezapomenutelnou svatbu je zde možnost tematického obřadu v arabském, japonském, nebo indickém stylu. Resort dokonce nabízí vlastní soukromou jachtu pro ty, kterým nepřijde svatba na pláži dostatečně romantická. Ať už si vyberete jakýkoliv styl a místo obřadu, hotelový svatební organizátor je zde, aby splnil každé Vaše přání. Svatební balíčky zahrnují svatební místo, dekoraci, fotografa, kytice, svatební dort a obřad. Hotel Vám Váš speciální den zpříjemní 90-minutovou masáží, luxusní soukromou snídaní ve Vaší vile a svatební dekorací Vašeho pokoje.

Four Seasons Maldives at Kuda Huraa

Řekněte si své “Ano” na nedotčené pláži nebo na u bazénu nádherného resortu Four Seasons. Všechno do posledního detailu bude pro Vás postaráno Vaším osobním svatebních organizátorem od pozvánek po relaxační masáže před obřadem. Svatební balíčky zde zahrnují obřad, svatební kytice, nevěstin make-up a vlasovou úpravu, fotografa, svatební dort. Jako součást svatebního balíčku je zde navíc romantická 3-chodová večeře, květová koupel, snídaně v posteli, a 30-minutová soukromá hodina jógy.

Maledivy svatba