O nás

šnorchlování na Maledivách

Firma: Go2 s.r.o.
Kancelář Praha: Biskupský dvůr 2, Praha 1, 110 00

Tel. kancelář Praha: +420 216 216 438
Mobil: +420 724 289 644        Email: maledivy-srilanka@ckgo2.cz

V případě návštěvy kanceláře v Praze si schůzku, prosím, sjednejte předem na tel. +420 724 289 644. 
V kancelářích nejsme každý den.
Pracovní doba Po-Pá 10-17 hod.

Sídlo Go2 s.r.o.:
Lucemburská 1599/31, 130 00 Praha 3, IČO: 24797634

 

Tamilská holčička, Srí Lanka

V cestovní kanceláři Go2 jdeme jiným směrem.
Místo přípravy rozsáhlých reklamních kampaní soustřeďujeme veškerou naši pozornost na kvalitní přípravu zájezdů, přípravu itinerářů na míru a na individuální komunikaci se zákazníkem.

Pokud ještě stále váháte, zda jet na Srí Lanku a Maledivy s CK Go2, přečtěte si recenze našich zákazníků z jejich dovolené na Srí Lance, Maledivách a dalších destinacích. 

 

Dovolená Srí Lanka a Maledivy recenze          Dovolená Bali recenze          Dovolená Austrálie recenze

 

Lidé v Go2

V Go2 sestavujeme zájezdy na základě svých osobních zkušeností s cestováním po dané zemi tak, aby Vám přinesly co nejvíce zážitků při rozumném tempu cestování. Zážitkové dovolené z naší dílny kombinují poznávání s odpočinkem.
Procestovali jsme již kus světa a na základě toho vytváříme originální zájezdy podle vlastního know-how s tím nejlepším, co Vám může nabídnout Srí Lanka, Maledivy, Bali, Indonézie, Mexiko, Austrálie, Pacifik, Japonsko, Vietnam a Mauricius. 

S Go2 do světa

V oblasti cestovního ruchu působíme od roku 2005, kdy jsme začali poskytovat služby prvním klientům při cestách do Austrálie pod hlavičnou Go2Australia. Po velkém úspěchu našich originálních zájezdů v Austrálii a na pacifických ostrovech jsme aplikovali stejný koncept při poskytování služeb při cestách na Bali, na Srí Lanku a Maledivy, do Mexika, vietnamu a japonska. Portfólio našich destinací neustále rozšiřujeme.

Go2 - dovolená od specialistů

V Go2 vám kvalifikovaně pomůžeme s cestou na Srí Lanku a Maledivy.

Víme, jak vybrat tu nejvýhodnější letenku, jak sestavit zajímavý itinerář vaší dovolené, zajistit kvalitní ubytování, pojištění na cestu a dokážeme vám poradit s čímkoliv, co se týká vaší dovolené. Na Srí Lance a Maledivách působíme dlouhodobě, a dobře se tu vyznáme.
Většina českých CK využívá našich služeb již několik let a dnes jsme jedním z největších zajišťovatelů pro individuální turistiku. Klademe důraz na následující: česky hovořící delegát v cílové destinaci, zpracování zážitkových programů na míru s originálním programem, který jsme sami otestovali, osobní přístup ke klientovi, detailní znalost destinace, široká nabídka pečlivě vybraných ubytovacích zařízení, která jsme sami navštívili.

Cestovní kancelář Go2 - dokumenty pro zájezd

Užijte si Vaši dovolenou v klidu a pohodě!


Na tomto místě najdete nejdůležitější dokumenty, které by Vás mohly zajímat před koupí zájezdu:

  • cestovní pojištění (pojištění storna letenky a programu)
  • všeobecné cestovní podmínky Ck Go2
  • pojištění proti úpadku Ck Go2