Lidé v Go2

V Go2 sestavujeme zájezdy na základě svých osobních zkušeností s cestováním po dané zemi tak, aby Vám přinesly co nejvíce zážitků při rozumném tempu cestování. Zážitkové dovolené z naší dílny kombinují poznávání s odpočinkem.
Procestovali jsme již kus světa a na základě toho vytváříme originální zájezdy podle vlastního know-how s tím nejlepším, co Vám může nabídnout Srí Lanka, Maledivy, Bali, Indonézie, Mexiko, Austrálie, Pacifik, Japonsko, Vietnam a Mauricius. 

Lidé v Go2

Michaela Hanušová - Srí Lanka, Maledivy, garant destinací

V Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů na Srí Lanku a Maledivy. Srí Lanka ji svými lidmi a atmosférou uchvátila už při první návštěvě, dva měsíce po tsunami 2004. Od té doby se sem pravidelně vrací. Její snahou je, abyste si ze Srí Lanky odvezli spoustu zážitků a poznali i běžný život této ostrovní země.
Volné chvíle tráví v přírodě se svým psem Žerykem a fotografováním velryb a delfínů na oceánu.

Michaela Hanušová - CK Go2 Srí Lanka a Maledivy

Věra Kusá - Srí Lanka, Maledivy, specialista prodeje

V Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů na Srí Lanku a Maledivy. Střídavě žije v Čechách a na Srí Lance, kam se poprvé dostala jako turista a začala se zabývat místní kulturou. Od té doby se sem stále vrací, žije mezi místními a má zde druhou velkou rodinu. Nejvíce jí ohromila místní rozmanitá příroda a proměnlivé klima, díky kterému si na Srí Lance připadá jako doma. 

Na Srí Lance působí jako průvodce pro klienty Go2 a připravuje dovolené plné zážitků s ohledem na vlastní zkušenosti.
Ve volném čase cestuje, poslouchá hudbu, lyžuje a mezi její velké vášně patří ZUMBA.

Věra Kusá CK Go2 - zájezdy Srí Lanka a Maledivy

Dilini Serasinghe - rezervační manažer na Srí Lance

Dilini se v cestovním ruchu pohybuje už 8 let a má bohaté zkušenosti s prací jak na Srí Lance, tak v Kataru. Pracovala dlouho jako senior konzultat v letecké dopravě. V Go2 má na starosti rezervace hotelů na Srí Lance. Mezi její záliby patří cestování, objevování nových kultur a ochutnávání místních jídel. Ráda vaří a hraje badminton.

Dilini Serasinghe

Aneta Maříková - rezervace letenek

V Go2 zajišťuje rezervace a prodej letenek, tvorbu newsletterů a podílí se na přípravě zájezdů. Její vášeň k cestování ji přivedla ke studiu vysoké školy v oboru cestovní ruch. Volný čas nejraději tráví cestováním po světě. Miluje řeckou kuchyni, poznávání nových kultur a učení se cizích jazyků.

Aneta Maříková CK Go2 - letenky a příprava zájezdů

Marcel Žitník - rozvoj společnosti

Své zkušenosti v oblasti cestovního ruchu prohloubil spoluprací s několika českými a australskými cestovními kancelářemi, kde pracoval na různých pozicích až do roku 2007, kdy byla založena cestovní kancelář Go2Australia, jako servisní organizace českým cestovním kancelářím.
Ve volném čase se věnuje vodním sportům a publikační činnosti o Austrálii, Novém Zélandu a Indonésii. Od roku 2005 žije střídavě v Indonésii a Austrálii. Jeho hlavním cílem je nabídnout klientům autentické zážitky a zkušenosti a připravit dovolenou na míru, která vychází z požadavků klienta.

Marcel Žitník, CK Go2

Barbora Sultanovová - delegátka a průvodkyně na Srí Lance

Srí Lanka se stala její srdcovou záležitostí hned od první návštěvy a to hlavně díky uchvátné přírodě a usměvavým lidem. Od roku 2014 žije na trvalo na jihu Srí Lanky mezi místními, studuje jejich kulturu, zvyky a tradice a má zde svoji druhou rodinu. Na Srí Lance působí jako delegátka a průvodkyně pro klienty Go2 a snaží se jim ukázat to nejlepší co ostrov nabízí a co nejvíc přiblížit běžný život a zvyklosti místních.
Ze všeho nejvíc ji baví cestování a poznávání nových kultur, miluje přírodu a zvířátka všeho druhu.

Ve volném čase se věnuje potápění, čtení knih a studiu sinhálštiny.

Barbora Sultanovova

Petr Musílek - Austrálie, Pacifik, garant destinací

Zajišťuje spolehlivý chod české pobočky společnosti. Aktivně se angažuje v propagaci cestování po Austrálii. Garant knižního průvodce National Geographic o Austrálii, moderátor sekce „Austrálie“ na největším cestovatelském portále www.hedvabnastezka.cz. Několikrát spolupracoval s Českým rozhlasem na natáčení cestovatelského pořadu „Mezi kontinenty“. V průběhu roku pořádá promítání, a jeho praktické návody a rady pro cestovatele jsou publikovány na mnoha českých webech.
Cestování se naplno věnuje od roku 2004. Cestovní ruch vystudoval na dvou českých univerzitách, a následně také studiem v Austrálii (MEGT Institute, obor „travel and tourism“). Několikrát také absolvoval specializované průvodcovské kurzy. Praktické zkušenosti čerpal z prodeje volnočasových produktů zahraničním klientům v Praze, později také pravidelnou průvodcovskou činností pro několik renomovaných cestovních kanceláří, zejména do severní Evropy a Austrálie.
Ve volném čase se nejraději věnuje psům, horské cyklistice, plavání, cestování po českých (a světových) krajinách. Jeho hlavním cílem je všestranná pomoc s cestováním po Austrálii, ale také osobní rozvoj a pozitivní rozvoj mezilidských vztahů skrze udržitelné cestování.

Petr Musílek - Go2 Australia

Tereza Vondrová - Austrálie, specialista prodeje

V cestovní kanceláři Go2 zajišťuje realizaci zakázek a přípravu programů pro klienty, kteří cestují do Austrálie,na Nový Zéland a pacifické ostrovy. Všechny tyto oblasti procestovala během svého tříletého studijně-pracovního pobytu v Austrálii. Cestování je její velikou láskou, nejraději poznává kulturu a krajinu mimo Evropu a ráda ochutnává neznámá jídla. Během studia Institutu tropů a subtropů na ČZU měla možnost studijně navštívit africké Mali a při dalších cestách si zamilovala kulturu a obyvatele Jižní Ameriky. Ve volném čase se ráda odreaguje sportem, jde si zaběhat, zaplavat nebo zahrát volejbal. Nyní se stará o dvě malé děti a cesty do exotických zemí odkládá na později. Možnost pomáhat lidem s realizací jejich dovolené je pro ni koníčkem a s každou naplánovanou cestou se do svých oblíbených míst alespoň v duchu zase podívá.

Ada Tzoneva - Indonésie, garant destinace

V Go2 má na starosti přípravu programů a realizaci zakázek pro klienty, kteří chtějí strávit svoji dovolenou na Bali nebo na jiných indonéských ostrovech. Cestování ji lákalo již během studií na Univerzitě Karlově, kdy žila 2 roky v Brazílii a půl roku v Portugalsku. Od roku 2003 pracovala na volné noze jako průvodkyně a organizovala zájezdy pro české a zahraniční firmy. Mluví několika jazyky a ve světě se rozhodně neztratí. Svou zatím poslední velkou cestu podnikla po dokončení studií, kdy strávila několik měsíců v Indonésii, která ji naprosto očarovala. Ve svém volném čase ji nejspíš potkáte někde ve vodě na surfu nebo na souši na longboardu. Miluje vše, co nezná, má ráda netradiční věci a dobré jídlo.

Ada Tzoneva - Go2 Indonesia

Veronika Juríková - Vietnam, garant destinace

V Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů do Vietnamu. Studovala v Maďarsku a díky zahraničním zkušenostem se cestování a poznávání cizích zemí stalo její velkou zálibou. Po skončení vysoké školy zaměřené na cestovní ruch se rozhodla spojit svoji profesní kariéru s koníčkem.
Ve volném čase se věnuje sportu jako je snowboarding, in-line bruslení, pole dance nebo jóga.
Vietnam ji jednoznačně očaroval svými značnými možnostmi, ať už v podobě kulturních skvostů, exotické přírody, úchvatných pláží, nebo vynikajícího jídla. Opomenout nemůže ani vřelý přístup a přátelskou povahu domorodých lidí.
Ráda pro vás připraví individuální dovolenou podle vašich představ, plnou nezapomenutelných zážitků.

Veronika Juríková - zájezdy Vietnam

Petra Silva Monreal - Mexiko, Latinská Amerika, garant destinací

Mexiko je můj druhý domov. Tato země mi nabídla svou náruč na krásných 15 let. Pohltilo mě svou krajinou, kulturou a hlavně tradicemi. Bylo krásné tam slavit narozeniny s účastí zpívajících Mariachis pod balkónem, rozbíjet Piňatu nebo oslavovat Den Zesnulých v maskách Katriny. Idolem se mi také stala malířka Frida Kahlo, jejíž životopis by měl určitě znát každý, kdo se rozhodne k návštěvě Mexika. Pro mexičany se vždy najde způsob k radosti a oslavě, a to je to, co je dělá jedinečnými. Stojí za to poznat jejich kulturu, krásnou přírodu a hlavně krásné karibské moře, pláže a hlavně památky, které si zamiluje každý.

Petra Silva Monreal- Go2 Mexiko

Radek Dymeš - Japonsko, garant destinace

V Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů do Japonska, které se mu stalo osudovým a kde má svoji druhou rodinu. Již od roku 2006 se pohybuje v cestovním ruchu a zemi vycházejícího slunce celou procestoval. Jeho snahou je, abyste si přivezli spousty příjemných zážitků a seznámili se s Japonskou kulturou. Ve volném čase se věnuje cestování, lyžování a jiným sportovním aktivitám.

Radek Dymeš - Go2 Japonsko

Pavla Tsuji - delegát, konzultant

Zájem o Japonsko začal u poutavých knih autora Haruki Murakamiho. Po vystudování  Aplikované ekonomie a Japonské filologie v Olomouci se rozhodla poznat zemi po svém a zúčastnila se dobrovolnických workcampů zaměřených na rozvoj v odlehlejších místech Japonska.

Nejvíce ji zajímá moderní japonská společnost a její světlé i stinné stránky. Nyní žije v Ósace a stará se o to, aby Vaše dovolená proběhla bez problémů. Jako delegátka je během Vaší cesty neustále k dispozici. Nadevše ji baví poznávání nových míst, četba, tanec a různé pohybové aktivity.

Pavla Tsuji - delegát, konzultant

Lucie Pštrosová - průvodkyně ve Vietnamu

Lucie se po půlročním studiu v Nha Trang rozhodla zůstat ve Vietnamu na neurčito. Zkušenosti v cestovním ruchu sbírala při práci v hotelech a při studiu. Vietnam ji pak doslova uchvátil. Jak sama říká, právě pohostinnost a srdečnost místních pro ni představuje ten pravý Vietnam. Ve volném čase ráda cestuje a objevuje nová skrytá místa. Má ráda vaření, sport a četbu knih. Pokud zrovna nepracuje, najdete ji v kavárně ve Staré čtvrti Hanoje u hrnku vietnamské kávy.

Ondřej Slowik - průvodce ve Vietnamu

Ondřej vystudoval vietnamistiku a anglistiku na FFUK v Praze. Od roku 2009 žil střídavě v Praze a ve Vietnamu. Nakonec se v roce 2016 oženil a usadil v Saigonu, kde žije se svou rodinou. Klientům Go2 poskytuje vhled do vietnamské kultury a společnosti získaný dlouhodobým studiem vietnamské historie a jazyka. Ve volném čase se věnuje četbě, lingvistickému výzkumu, badmintonu a své rodině.

Ondřej Slowik - průvodce ve Vietnamu

Linda Michnnová - lektorka jógy

Lily se narodila se ve znamení Lva, kterému vládne SLUNCE. Možná právě proto miluje léto, slunce a pohyb ve volné přírodě. Přes trenérku spinningu a fitness se dostala až k power joze, která ji svým cvičením a přístupem k lidem tak nadchla, že se rozhodla cestou JOGY dále jít.

Její práce lektora jogy začala vzděláním v Power Yoga Academy Vaška Krejčíka v Praze v roce 2007, kdy se stala instruktorkou Poweryogy. Dále rozšířila své vzdělání na stejném místě o "Jogu pro těhotné" a "Prána Flow Jogu".V roce 2011 získala diplom " Instruktor Body and Mind"ve vzdělávací agentuře Argent v Ostravě, který ji opravňuje k vyučování všech pomalých forem pohybových aktivit.

Zajímá se o automatickou kresbu a numerologii.

Linda Michnnová - jóga na Srí Lance a Bali

Kirsten - lektorka jógy

Kirsten je učitelka a zároveň věčná studentka jógy, která se v tomto směru stále vzdělává nejen v ČR ale i v zahraničí. Na józe se ji líbí to, že je pro každého. Ať už jste zkrácený sportovec, nebo hledáte sami sebe, chcete si odpočinout od starostí běžného dne, jóga Vám pomůže, jak fyzicky tak psychicky, a dá Vám přesně to, co v danou chvíli od života potřebujete. Jóga krásně protáhne Vaše tělo, a udrží Vás v kondici. Jóga je něco, co je s Vámi vždy a všude a je jen na Vás jak jí uchopíte. Lektorku jógy dnes dělá na plný úvazek, a je velmi vděčná za to, že může její blahodárné účinky, předávat všem lidem, kteří její kouzlo chtějí okusit.

Instruktorka Kirsten

Řidiči

Naši anglicky mluvící řidiči se Vám budou snažit ukázat každý kout Srí Lanky a vezmou Vás při tom i na neobvyklá místa. Cestování s turisty je baví, a i když třeba neumíte dobře anglicky, nebojte se, vše společně hravě zvládnete. Naši čeští a slovenští delegáti Vám budou k dispozici na telefonu pro případ komunikačních zádrhelů s řidičem.

Ruwan

a další lidé

A pak je tu celá řada dalších lidí, kteří se podílí na fungování Go2 a přípravě a realizaci zájezdů - naši čeští průvodci, raftingoví instruktoři, posádka lodě pro pozorování velryb, webdesignéři, webmastři, asistenky, účetní.... prostě je nás hodně, kteří se staráme, aby Vaše dovolená na Srí Lance, Maledivách a dalších zemích pro Vás byla nezapomenutelná.

Posádka naší lodi na pozorování velryb