Jídlo a pití na Maledivách v resortech

Jídlo a pití na Maledivách v resortech

Každý resort má sice odlišnou nabídku služeb, nicméně hotelové restaurace servírují jídlo na Maledivách nejčastěji formou bufetu s širokou nabídkou předkrmů, polévek, hlavních jídel a zákusků. Pokud budete bydlet v některém z luxusním hotelů, obědy a večeře dostanete formou a lá carte menu. Zde si můžete taky zaplatit servírování jídla přímo ve vaší vile nebo na jiné místo, které si vyberete.

Jídlo v resortech je přizpůsobené turistům a dětským návštěvníkům, strava proto není tak ostrá a kořeněná jako na obydlených ostrovech. V resortech je také možné konzumovat alkohol, dostanete zde pivo, víno, koktejly i destiláty nejrůznějších druhů.

V letoviscích neexistuje obchod s potravinami nebo se smíšeným zbožím, jsou zde obchody jen se suvenýry a nebo s oblečením, doplňky a kosmetikou.

Stravování na safari lodích

Na safari lodích máte k dispozici nealkoholické i alkoholické nápoje všeho druhu. Stravování na lodích je zajištěno formou bufetu.

Jídlo a pití na Maledivách pro děti

Jestliže cestujete s dětmi, doporučujeme se informovat předem, zda je hotel family friendly a jestli mají v nabídce jídla přímo pro děti, nicméně z bohatých bufetů si většinou vybere opravdu každý. Dětskou výživu pro kojence a batolata není možné dokoupit v resortech, musíte si ji tedy případně přivézt s sebou nebo koupit na některém lokálním ostrově.

Jídlo a pití na Maledivách v resortech