Maledivy - nejlevnější ubytování

Maledivy - nejlevnější ubytování

Nejlevnější ubytování na souostroví Maledivy najdete na ostrovech, které je osídleno domorodým obyvatelstvem. Kvalita hotelů však bývá nižší něž v klasických ostrovních resortech. Pokud se rozhodnete pro takové ubytování, připravte se na určitá omezení související s životem mezi domorodým muslimským obyvatelstvem.

Ubytování v guesthouses i v resortech je nejlevnější mimo hlavní turistickou sezónu. Také nezapomeňte, že všechny ceny na Maledivách jsou uváděny bez daní, které ve finále představují nezanedbatelnou položku.

Ubytování v Malé

Levné ubytování je také možné sehnat v hlavním městě Malé, kde se ceny pohybují i pod 100 USD za obyčejný pokoj mimo hlavní sezónu. Malé je ale rušné obchodní centrum Malediv a vaše představy o kouzelné dovolené strávené na malém ostrůvku uprostřed Indického oceánu pravděpodobně nenaplní.

Maledivy vodní vily a bungalovy

Vodní vily, které stojí na na kůlech přímo nad lagunou, jsou na Maledivách velmi oblíbené. Existuje několik kategorií tohoto typu ubytování, každý resort nabízí jiné možnosti.

Vodní vily a bungalovy nejsou na obydlených ostrovech, najdete je pouze v resortech. Průměrná cena za noc se pohybuje kolem 1.000,- USD za noc, nicméně záleží na tom, jak luxusní ubytování a ostatní služby si zvolíte.

Plážový bungalov Maledivy