Adaaran Select Meedhupparu, Maledivy
Délka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
43 160 CZK
Vhodné pro: 
páry i rodiny s dětmi
Transfer: 
hydroplán, 45 minut
Stravování: 

V ceně zájezdu

  • all inclusive
Celkem pokojů: 

215 pokojů v plážových vilách
  20 vodních vil

Další detaily: 

Zájezdy 10 dní/ 7 nocí

Pobyt v období:Cena zájezdu od:
01.05. - 31.10.201949 640 CZK
01.11. - 20.12.201953 280 CZK
21.12. - 06.01.202073 960 CZK
07.01. - 31.03.202057 710 CZK
01.04. - 30.04.202051 760 CZK

* v ceně není zahrnut povinný příplatek za štědrovečerní a silvestrovskou galavečeři

> slevy na ubytování, stravování a transfer pro děti do 12 let

 

ADAARAN SELECT MEEDHUPPARU ****

  • klidný resort vhodný pro páry i rodiny s dětmi
  • transfer hydroplánem 45 minut z letiště
  • velká nabídka aktivit a služeb pro trávení volného času
  • blízký korálový útes pro šnorchlování
  • výhodné stravování formou all inclusive

Tento resort jsme navštívili

Adaaran Select Meedhupparu - zájezdy

Adaaran Select Meedhupparu resort odpovídá představě o romantické dovolené strávené na exotickém ostrově. Ostrov Meedhupparu obklopují bělostné pláže a blízký korálový útes s bohatým podmořským životem skýtá výborné podmínky pro šnorchlování. Plážové vily v tropické vegetaci s nádherným výhledem na tyrkysovou lagunu nabízí ideální podmínky pro trávení klidné a pohodové dovolené. Resort Adaaran Select Meedhupparu se nachází na ostrově o rozměrech 700x300 metrů na atolu Raa.

Popis resortu: 

Andaaran Select Meedhupparu resort sestává z 215 pokojů umístěných v plážových dvojvilách postavených podél pláží ve stínu kokosových palem a tropické vegetace a ve 20 luxusních vodních vilách, které tvoří samostatný resort Adaaran Prestige Water Villas. Vlnolamová hráz na jižní straně ostrova viditelná na hlavní fotografii byla v r. 2014 odstraněna a nyní je pláž po celém obvodu ostrova.

Restaurace

Stravování je možné pouze formou all inclusive. Restaurace pro plážové bungalovy nabízí výběr z pokrmů thajské, asijské, indické, srílanské a dalších kuchyní včetně vegetariánské formou bufetu. K dispozici je několik dalších restaurací a barů. Hosté vodních bungalovů se stravují v restauraci určené pouze pro tyto bungalovy, a to formou výběru z jídelního lístku. Zajít mohou i do kterékoliv jiné restaurace na ostrově.

 

Stravování all inclusive obsahuje:

  • snídaně, obědy, večeře - vše formou bufetu v hlavní restauraci
  • dopolední snack bufet, odpolední zákuskový bufet a půlnoční snack bufet v hlavním baru
  • alkoholické a nealkoholické nápoje -  vč. koktejlů, vína, džusů (kromě čerstvých), vody, piva, kávy a čaje
Popis hotelu a pokojů: 

Plážové vily
Plážové vily Meedhupparu se nachází jen několik kroků od oceánu a jsou vybaveny dřevěným nábytkem. Součástí vybavení je klimatizace, minibar, televize se satelitním příjmem, telefon, trezor, varná konvice. Koupelna je polootevřená s venkovní sprchou. Před každým pokojem je dřevěná terasa s posezením.

Vodní vily

Pokoje ve vodních vilách Prestige Watervillas postavených jen několik desítek centimetrů nad vodní hladinou klidné laguny jsou obložené exotickým dřevem a kromě standardního vybavení je zde připojení na internet, sofa, pressovač, velká venkovní částečně prosklená dřevěná terasa s lenoškou, jacuzzi a přímým vstupem do vody. Každá vila má svého sluhu, který je k dispozici 24 hodin denně. Vily mají vlastní recepci, restauraci a SPA.
 

Zábava a volný čas

šnorchlování, potápění, bazén, tělocvična, windsurfing, tenis, volejbal, badminton, stolní tenis, jízda na banánu, plavba na katamaránu, kanoistika, rybolov a noční rybolov, jet-ski, diskotéka, živá hudba, výlety na blízké ostrovy, masáže, SPA, salón krásy, konferenční sál, sauna, obchod se suvenýry
WiFi v lobby a v hlavním baru za poplatek