Four Seasons Landaa Giraavaru resort, Maledivy
Délka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
117 990 CZK
Vhodné pro: 
páry i rodiny s dětmi
Transfer: 
hydroplán, 30 minut
Stravování: 

V ceně zájezdu

 • snídaně

Další stravování

 • výběrem z jídelního lístku v restauracích v resortu
Celkem pokojů: 

27 plážových bungalovů s bazénem
26 plážových vil s bazénem
  4 rodinné plážové vily s bazénem
  2 dvouložnicové rodinné bungalovy s                bazénem
  1 Royal plážová vila s bazénem
28 vodních vil
10 vodních vil s bazénem
  2 dvouložnicové vodní suity

 

 

Další detaily: 


Ochrana životního prostředí:

 • mořská biolaboratoř s naučným programem
 • želví záchranná stanice
 • program na podporu tvorby nových korálů
 • vlastní výroba pitné vody vede ke snížení spotřeby vody balené v plastu 

 

 

Zájezdy 10 dní/ 7 nocí

Pobyt v období:Cena zájezdu od:
mimo hlavní sezónu117 990 CZK
hlavní sezóna
11.1. - 10.5.2019
160 990 CZK

Uvedené ceny neobsahují speciální cenové akce a slevy nabízené resortem.
Pro přesnou kalkulaci zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

 

 

 

FOUR SEASONS LANDAA GIRAAVARU ******

 • luxusní resort střední velikosti
 • barevný maledivský styl
 • soukromí a klid v prostorných vilách
 • bohatý podmořský život
 • výborný servis
 • zábavné programy pro děti
 • mořská biolaboratoř
   

Adaaran Select Meedhupparu - zájezdy

Four Seasons Landaa Giraavaru je luxusní resort kladoucí důraz na klid a soukromí. Nádherné bělostné pláže a původní hustá tropická vegetace s vysokými palmami se zde snoubí s elegantními prostornými vilami s vysokými stropy v maledivském stylu. V okolí se nachází na dvacet potápěčských lokalit s výskytem žraloků velrybích a rejnoků manta od června do prosince. Resort Four Seasons Landaa Giraavaru  se nachází na ostrově o rozměrech 1005x300 metrů na atolu Baa severozápadně od Malé.

Popis resortu: 

Four Seasons Landaa Giraavaru resort se nachází na ostrově v přírodní rezervaci zapsané na seznamu Unesco a obklopuje ho 2km dlouhá laguna s výbornými podmínkami pro šnorchlování. Častými návštěvníky laguny jsou želvy, delfíni a velké množství ryb. Vily jsou rozmístěny podél pláží nebo na kůlech nad lagunou. Na konci pískové cesty vedoucí hustou původní zelení podobné džungli Vás čekají jasně modré dveře vedoucí do zahrady Vaší vily. V interiérech vil převažuje bílá barva s akcenty modré, růžové a žluté.


Restaurace
V resortu jsou čtyři restaurace a čtyři bary.

V plážové restauraci Blue s výhledem na tyrkysovou lagunu si můžete při obědech a večeřích vychutnávat vynikající italské pokrmy. S restaurací sousedí Blue Bar.

Stylová restaurace Al Barakat servíruje v době večeře marocké, libanonské a grilované speciality.

V Café Landaa začíná den. Jsou tu podávány snídaně a dále k obědu a večeři pokrmy indické, asijské a mezinárodní kuchyně. V době večeří jsou připravovány také japonské speciality.

Fuego Grill s nábytkem z teakového dřeva přímo na pláži Vás naláká na grilované čerstvě ulovené ryby a čerstvé saláty.

Veškeré pokrmy mohou být servírovány 24 hodin denně přímo ve Vaší vile.
Pro jedinečné okamžiky je resort připraven uspořádat večeři při svíčkách na pláži, na plošině nad lagunou nebo na opuštěném ostrově ve stylu Robinsona Crusoea.


Zábava a volný čas
Resort Four Season Landaa Giraavaru se nachází v jedné z nejlepších lokalit pro potápění. V blízkém okolí se nachází více než 30 neporušených korálových zahrad, pro šnorchlování je výborná i laguna u ostrova.
Resortní lázně nabízí řadu relaxačních programů včetně několikadenních ájurvédských.
V resortu je několik bazénů, včetně dětského, dětský klub a centrum pro teenagery, fitness a tenisový kurt.
Všechny nemotorizované aktivity, jako plavba na katamaránu, plachtění pro jednotlivce, windsurfing, kajaking a šnorchlování jsou zdarma. Za poplatek je nabízeno vodní lyžování, vodní boby, wakeboarding, wakesurfing, kite surfing, lekce plachtění a windsurfingu. 
Resort pořádá plavby za delfíny, podvečerní rybolov, pikniky na písečné kose, privátní plavby na luxusní jachtě a  výlety na blízké ostrovy.

Popis hotelu a pokojů: 

Plážové bungalovy s bazénem (75m² interér, 91m² exteriér)
Luxusní bungalovy sestávají z jedné místnosti s postelí velikosti king-size, dále je zde pohovka a konferenční stolek, psací stůl. V koupelně je vana, sprchový kout, oddělené toalety. V zahradě je zastřešený pavilón s pohovkou a jídelním stolem a tradiční maledivská houpačka. Z bungalovu je výhled přes bazén a  pláž na oceán.

Vybavení bungalovů: klimatizace, trezor, telefon, televize se satelitem, CD/DVD přehrávač, přístroj na výrobu kávy a čaje, minibar, vysokorychlostní internet, v koupeleně vysoušeč vlasů.

Plážové vily s bazénem (137m² interiér, 260m² exteriér)
Hlavní pokoje s koupelnou jsou stejné jako u plážových bungalovů. Ve velkém zastřešeném patrovém pavilónu je pohovka, stolek a křesla a jídelní stů s židlemi. Po točitých schodech vystoupáte do prvního patra, které je vhodné k relaxaci a má výhled na oceán. Bazén je 12 metrů dlouhý. U pláže je zastřešený pavilón s denním lůžkem.

Rodinné plážové vily s bazénem (164m² interiér, 260m² exteriér)
Rodinné plážové vily mají oproti plážovým vilám navíc dětský pokoj se dvěma menšími postelemi a vlastní koupelnou se sprchovým koutem. Rodinné vily jsou vhodné pro rodiny s malými dětmi.

Dvouložnicové rodinné bungalovy s bazénem (159m² interiér, 91m² exteriér)
Tyto dvopokojové bungalovy jsou vhodné pro rodiny s dvěma většími dětmi nebo pro 4 dospělé. Jsou to prakticky 2 samostatné bungalovy propojené delší chodbou. Postele v pokoji pro děti jsou oddělené a tento pokoj má vlastní koupelnu s toaletou a sprchou. V zahradě je bazén s lehátky na opalování a zastřešený pavilón s pohovkou, jídelním stolem a židlemi.

Dvoupoojová Royal plážová vila (interiér 310m², 890m² exteriér)
Plážová vila Royal ubytuje až 6 dospělých nebo 4 dospělí a 2 děti. Jsou to dvě samostatné plážové vily a mezi mini společná část, v níž je kuchyně a obývací pokoj s jídelním stolem, pohovkou a křesly, toaleta a dále pokoj pro hosty s vlastní koupelnou.
Před vilou je 20m dlouhý bazén s lehátky na opalování a zastřešený pavilón s maledivskými houpačkami. Nad bazénem je “plouvoucí” jídelní stůl.


Vodní vily (86m² interiér, 53m² exteriér) a vodní vily s bazénem (86m² interiér, 67m² exteriér)
Vodní vily jsou obráceny na východní nebo západní stranu. Sestávají z ložnice s obývací částí, na terase jsou lehátka a přímý vstup do vody. Dále je zde zastřešený patrový pavilón s denním lůžkem.

Dvouložnicové vodní suity (182m² interiér, 200m² exteriér)
Suity se nachází na konci mola s vodními vilami. Ubytují až 6 dospělých nebo 4 dospělé a 2 děti.