Makunudu Island resort, Maledivy
Délka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
56 920 CZK
Vhodné pro: 
páry i rodiny s dětmi
Transfer: 
rychloloď, 50 minut
Stravování: 

V ceně zájezdu

  • snídaně

Za příplatek

  • polopenze
  • plná penze
  • all inclusive
Celkem pokojů: 

36 plážových bungalovů

Další detaily: 

Zájezdy 10 dní/ 7 nocí

Pobyt v období:Cena zájezdu od:
15.4.-31.10.201956 970 CZK
01.11.-21.12.201969 870 CZK
22.12.2019 -10.01.202091 470 CZK*
11.1.-30.04.202075 860 CZK

*   v ceně nejsou zahrnuty povinné příplatky 24.12.2019 a 31.12.2019

Pro přesnou kalkulaci zájezdu nás kontaktujte.

MAKUNUDU ISLAND RESORT ***+

  • MALÝ KLIDNÝ RESORT V PŘÍRODNÍM STYLU
  • ŠIROKÉ BĚLOSTNÉ PLÁŽE
  • DOMÁCÍ KORÁLOVÝ ÚTES PRO ŠNORCHLOVÁNÍ
  • POTÁPĚČSKÉ LOKALITY V OKOLÍ
  • UBYTOVÁNÍ V bungalovech PŘÍMO NA PLÁŽI
  • NEDALEKO LETIŠTĚ

 

Adaaran Select Meedhupparu - zájezdy

Makuudu Island resort je malým kouzelným ostrovem hustě porostlým zelení a výbornou volbou pro ty, kteří o dovolené netouží po nezměrné nabídce aktivit a zábavy a chtějí si především odpočinout od každodenního shonu. Makunudu je resort v přírodním stylu a nabízí klid, dobré podmínky pro šnorchlování, některé výlety a aktivity zdarma. Makunudu ctí maledivské heslo “Žádné boty, žádné zprávy” - televizi v pokojích zde nenajdete. Resort Makunudu se nachází na ostrově o rozměrech 300x130 metrů na atolu Severní Malé, 35km od hlavního města Malé.

Popis resortu: 

Makunudu Island resort  sestává z plážových bungalovů, restaurace a baru. Jednotlivé plážové bungalovy jsou rozmístěny ve stínu svěží tropické zeleně s výhledem na pláž. V tomto resortu panuje pohodová poklidná atmosféra

Restaurace
Všechna jídla jsou podávána v jediné resortní restauraci Ara Iru. Alkoholické a nealkoholické nápoje si můžete vychutnat v Sand baru.

Zábava a volný čas
šnorchlování - výbavu na šnorchlování zde půjčují neomezeně zdarma, potápění, škola potápění - úvodní lekce potápění zdarma, zdarma je i jeden šnorchlovací výlet a jeden noční rybolov, vodní lyžování, windsurfing, plavba na katamaránu a tradiční lodi dhóni, plavba lodí s proskleným dnem, volejbal, badminton, stolní tenis, stolní hry, výlety na okolní ostrovy a do rybářské vesnice, podvečerní rybolov, výlet za delfíny, piknik na opuštěném ostrově, grilování při úplňku, výlet do Malé 
 

Popis hotelu a pokojů: 

Plážové bungalovy
V souladu s přírodním charakterem ostrova jsou pokoje bungalovů se střechami z palmových listů vybaveny nábytkem ze dřeva a přírodními materiály. Dřevěná je i podlaha.

Vybavení pokojů: ložnice s postelí velikosti king size nebo oddělenými postelemi, ratanový stůl a křesílka, psací stůl, polootevřená koupelna se sprchou, vysoušeč vlasů, mini bar, trezor, telefon. V pokojích není televize, v resortu je však televizní místnost.