Naladhu Maldives - dovolená Maledivy
Délka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
100 330 CZK
Vhodné pro: 
páry, svatební cestu
Transfer: 
rychloloď 35 minut
Stravování: 

V ceně zájezdu

 • snídaně

Další stravování

 • polopenze
 • plná penze
Celkem pokojů: 

13 Vil Ocean house (300m2)
  6 vil Beach house (300m2)
  1 dvoupokojová rezidence (600m2)

Další detaily: 

Zájezdy 10 dní/ 7 nocí

Pobyt v období:Cena zájezdu od:                           
hlavní sezóna
13.1.-12.4.2019,
dům Ocean
129 750 CZK
mimo hlavní sezónu od 13.4.2019, dům Ocean100 330 CZK
 

Resort nabízí slevy za včasnou rezervaci a noci zdarma.
Pro přesnou kalkulaci zájezdu nás kontaktujte.

NALADHU MALDIVES ******

 • luxusní malý resort
 • maximální soukromí
 • špičkové služby
 • klidná dovolená
 • svatební cesta
 • romantika
 • korálové zahrady
 • šnorchlování
   

Adaaran Select Meedhupparu - zájezdy

Naladhu Maldives je malým luxusním resortem ideálním pro klidnou dovolenou nebo svatební cestu. Na ostrově je pouze 20 prostorných vil s vlastními bazény a díky jejich orientaci zde najdete maximální soukromí. Hostům Naladhu je k dispozici komorník. Veškeré služby jsou tu špičkové, písek zářivě bílý a voda křišťálově čistá. Resort Naladhu Maldives sousedí s resorty Anantara Dhigu a Anantara Veli, jejichž služby a restaurace mohou hosté Naladhu také využívat. Resort je postaven na ostrově o rozměrech 260x130 metrů na atolu Jižní Malé.

Popis resortu: 

Resort Naladhu nabízí ubytování ve vilách a domech Ocean a plážových domech. Všechny kategorie ubytování mají vlastní bazén.
Vily a domy Ocean jsou umístěny na východní straně ostrova na vnější straně atolu. Z vil a domů je úchvatný přímý výhled na oceán, před vilami je nadvodní terasa. Není zde písečná pláž, což přispívá k dokonalému soukromí ve vilách a ve venkovních částech vil. Pláž s bělostným pískem a tyrkysová laguna se nachází na druhé straně ostrova (vzdálenost 130 metrů). Domy Beach house jsou postaveny na severní a jižní straně ostrova u písečných pláží. V resortu je jedna restaurace a jeden bar.  

Restaurace
Všechny Vaše chutě je připravena uspokojit ležérní restaurace The Living Room s výhledem na lagunu. Šéf kuchař Vám připraví grilování na terase vily, na pláži pod hvězdami nebo na jiném romantickém místě. Na jídelním lístku není Vaše oblíbené jídlo? Šéfkuchař Vám ho připraví s kreativitou jemu vlastní.
Po mostě nad lagunou se můžete vydat do restaurací v sousedním resortu Anantara Veli nebo se nechat převézt lodí do nedalekého resortu Anantara Dhigu.

Zábava a volný čas
šnorchlování, potápění, bazén, vodní sporty, volejbal, badminton, rybaření, fitness, plavba na katamaránu, windsurfing, kajak, výlety na blízké ostrovy a do Malé, SPA, sauna a salón krásy, biliár, živá hudba

Popis hotelu a pokojů: 

Vily Ocean s bazénem
Vily Ocean jsou orientovány na východní stranu ostrova, vně atolu. Před vilami není písečná pláž, je zde však maximální soukromí. Vily sestávají z ložnice zařízené v koloniálním stylu s prvky moderny, bazénu a sluneční terasy s výhledem na oceán. Vily ubytují max. 2 dospělé osoby.

Vybavení vil: postel typu king-size, denní lůžko, klimatizace, stropní ventilátor, minibar, přístroj na přípravu espressa, telefon, LCD televize se satelitem, iPod a CD přehrávač, audio systém Bose, WiFi internet, trezor, vinotéka, knihovna, internet


Domy Ocean s bazénem
Domy Ocean mají navíc oproti vilám Ocean na terase zastřešený altán pro denní relaxaci nebo romantické večeře. Bazén má plochu 35m2 a je u něho vodopádová sprcha a parní komora.

Plážové domy s bazénem
Plážové domy jsou postaveny po třech na severní a jižní straně ostrova u pláží. Ubytují max. 2 dospělé a 1 dítě. Plážové domy jsou obdobné jako domy Ocean s tím rozdílem, že jsou přímo u pláží na straně s klidnou lagunou.