Velaa Private Island, Maledivy
Délka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
163 060 CZK
Vhodné pro: 
páry i rodiny s dětmi
Transfer: 
hydroplán, 45 minut
Stravování: 

V ceně zájezdu

 • snídaně

Další stravování

 • výběrem z jídelního lístku

 

Celkem pokojů: 

9 plážových vil s bazénem (295m2)

9 deluxe plážových vil s bazénem (346m2)

8 Sunrise vodních vil s bazénem (232m2)

8 Sunset deluxe vodních vil s bazénem (256m2)

6 plážových domů s bazénem (600m2)

1 plážový pavilon s bazénem (600m2)

1 Ocean dům s bazénem (501m2)

1 Romantická rezidence s bazénem (623m2)

 

 

Další detaily: 

Služby zdarma

 • šampaňské při příjezdu
 • služby butlera pro vily
 • přidělený butler pro domy a rezidence
 • nemotorizované vodní sporty
 • výbava na šnorchlování
 • vysokorychlostní internet

 

Sníh na Maledivách?
I to zažijete ve Velaa.
Součástí SPA je unikátní ochlazovací komora s umělým sněhem.

Zájezdy 10 dní/ 7 nocí

Pobyt v období:Cena zájezdu od:
mimo hlavní sezónu
1.5. - 23.12.
221 670 CZK
 hlavní sezóna
13.1. - 30.4.
295 900 CZK

Uvedené ceny neobsahují speciální cenové akce a slevy nabízené resortem.
Pro přesnou kalkulaci zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

 

 

 

 

 

VELAA PRIVATE ISLAND ******

 • menší resort s nádhernými plážemi
 • maximální soukromí a klid
 • prostorné vily a rezidence
 • prvotřídní servis
 • šéfkuchař oceněný Michelinskou hvězdičkou
 • bohatý podmořský život
 • golfové hřiště a simulátor

Adaaran Select Meedhupparu - zájezdy

Velaa Private Island otevřený v prosinci 2013 je absolutní špičkou mezi luxusními resorty na Maledivách. Luxus zde nespočívá pouze v rozlehlých vilách, precizním zpracování, dokonalém designu a špičkových službách. Luxusem je také maximální možné soukromí hostů, možnost vybrat si místo k relaxaci, které odpovídá Vaší aktuální náladě, a soukromé pláže, kde nebudete nikým rušeni. Resort Velaa Private Island se nachází na ostrově o rozměrech 500x450 metrů na atolu Noonu severně od Malé.

Popis resortu: 

Velaa Private Island navržený českým architektem Petrem Kolářem je moderní směsicí asijských stavebních stylů a designů s tradičními maledivskými prvky. V prostorných  vzdušných vilách a rezidencích s vysokými stropy byly hojně použity přírodní materiály jako dřevo, kámen, sklo a beton.
Velaa znamená v místním jazyce “želva” a želví motiv se zde prolíná od samotného tvaru resortu až po výzdobu vil. Z ptačího pohledu tvoří vodní vily želví hlavu, samotný ostrov želví tělo a do moře vybíhají mola k restauraci a SPA jako želví její nohy.
Želvy, rejnoci a další mořští živočichové jsou častými návštěvníky u tohoto ostrova. Samotný ostrov je nádherný, bylo zde vysázeno přes tisíc vzrostlých palem, obklopený zářivě bílými širokými plážemi a tyrkysovou lagunou. Krásný je i korálový útes. Jeho hlubší části můžete prozkoumat dvoumístnou miniponorkou s kapitánem.

Restaurace
Chutě i těch nejnáročnějších hostů uspokojí 3 restaurace a 2 bary pod taktovkou Adeline Grattard, pařížské šéfkuchařky oceněné Michelinskou hvězdičkou.

Hlavní restaurace Athiri na pláži s výhledem na oceán servíruje snídaně formou bufetu a jídla mezinárodní kuchyně během dne a večera výběrem z jídelního lístku.

Tavaru je unikátní 23 metrů věžová restaurace potažená krémovým plátnem, nejvyšší stavba ze všech maledivských resortů, do jejíhož nejvyššího patra Vás vyveze venkovní výtah. V Tavaru si kromě samotných lahodných pokrmů japonské kuchyně můžete užít i tzv. “živého vaření”. Milovníci špičkových vín mohou navštívit vinný sklípek.

Aragu and Cru Champagne Lounge je zážitková restaurace postavená nad vodní hladinou laguny. Můžete si zde vychutnávat perlivé šampaňské při západu slunce nebo lahodné večeře s rybkami plujícími nad Vaší hlavou. Umělé rybky jsou zavěšeny pod černým stropem, který ve tmě vytváří dojem noční oblohy a vytváří tak dokonalou iluzi levitujících rybek.

Osvěžující nápoje a koktejly podává plážový bar Avi. Pro Vaše jedinečné okamžiky zorganizuje resort speciální večeře jak na ostrově, tak mimo něj. Pro zachování Vašeho soukromí je možná i donáška jídla do vily.

Zábava a volný čas
Domácí útes nabízí úžasnou podvodní podívanou, ať už při šnorchlování, potápění nebo prozkoumávání hlubin v dvojmístné miniponorce. Jen 20 minut jízdy od resortu se nachází další výborné potápěčské lokality. Resort pořádá certifikované potápěčské kurzy PADI.

Vodní sporty jsou samozřejmostí: windsurfing, kajaking, plachtění, wakeboarding, vodní lyžování, kitesurfing, mořské boby. Dále rybaření, romantické plavby při západu slunce, výlet za delfíny, soukromé výlety na luxusní jachtě nebo na na zakázku vyrobené tradiční lodi “Bahtheli”.

Tenis si zde můžete zahrát v jediné kryté hale na Maledivách, golfistům je k dispozici golfové hřiště s několika jamkami a golfovou akademií. Klidné prostředí ostrova je jako stvořené pro cvičení jógy. Dále je zde možné hrát plážový volejbal, squash nebo stolní fotbal. Pro horolezce je připravená lezecká stěna.

Pro Vaše děti je tu dětský klub Lha Velaa (Malá želva), kde se mohou setkat se svými vrstevníky z různých koutů světa. Je zde i knihovna a obchod se suvenýry.

Unikátní nad vodou postavené lázně SPA My Blend by Clarins pařížské skupiny Clarins Group jsou jediné svého druhu na Maledivách a teprvé čtvrté na světě. Nabízí několik programů, např. detoxikační, novomanželské a relaxační.

Popis hotelu a pokojů: 

Plážové vily s bazénem
Plážové vily jsou jednoložnicové, přesto však velmi prostorné. V hlavní místnosti je kromě postele typu king-size denní relaxační část s pohovkou, konferenčním stolkem a zavěšenou houpačkou. V zadní části vily je koupelna, zahrádka, polootevřená koupelna s vanou a relaxačními lehátky a venkovní sprcha. V přední části je terasa s bazénem (36m2), zastřešený pavilón s jídelním stolem a lehátky a venkovní sprcha.

Deluxe plážové vily s bazénem
Deluxe plážové vily jsou obdobné jako plážové vily, navíc mají oddělený prostorný obývací pokoj (33m2).
.
Vodní vily Sunrise s bazénem
Vodní vily Sunrise jsou umístěny nad klidnou lagunou, mají výhled na oceán a ráno z nich můžete pozorovat východ slunce. Sestávají z ložnice, samostatného obývacího pokoje a velké koupelny (37m2) s kruhovou vanou. Na terase je jídelní stůl, bazén, lenoška a lehátka. Z terasy je po schůdcích přímý vstup do vody.

Vodní vily Sunset s bazénem
Sunset vily jsou obdobné jako vily Sunrise, k obývacímu pokoji je připojena kuchyňka s barovým pultem. Na terase je rovněž bazén (29m2). Sunset vily mají terasy situovány na západ.

Plážové domy s bazénem
Plážové domy mají dvě ložnice a jsou tak předurčené pro pobyty rodin nebo skupinek 4 přátel. Jsou to prakticky propojené dvě plážové vily, kdy ve střední spojovací části je velký obývací pokoj a na něj navazující kuchyňka s barovým pultem. V těchto domech je dostatek relaxačních zón pro všechny jejich hosty. Před domem je prostorná terasa s bazénem (55m2) a venkovní sprchou, altán s velkým jídelním stolem, barovým pultem s dřezem a lenoškou

Ocean dům s bazénem
Tento dům je umístěn na konci mola s vodními vilami. V centrální části domu je velký obývací pokoj (47m2), samostatná kuchyně, jídelna a toaleta. V křídlech po stranách je vždy jedna ložnice s vlastní šatnu, koupelnou s kruhovou vanou a toaletou. Na terase před ložnicí je lenoška. Na společné terase je bazén (37m2) a denní lůžko. Po stranách jsou dva altány - jeden s vířivkou a druhý s pohovkou. Z terasy je po schodech přímý vstup do vody.

Romantická rezidence s bazénem
V této rezidence může prožít opravdu klidnou dovolenou nebo líbánky. Rezidence je postavená na hladinou klidné laguny a spojení s ostrovem je pouze lodí. K dispozici Vám zde bude osobní butler, který se bude snažit splnit každé Vaše přání. V residenci je jedna ložnice, velký obývací pokoj, polootevřená jídelna s kuchyní, fitness, masážní místnost. Na terase je bazén (67m2), 2 pláže s bílým pískem a palmami, vířivka, pavilón s lenoškou a pavilón s jídelním stolem pro večerní romantické večeře.

Soukromá rezidence
Soukromá rezidence je patrová vila se čtyřmi ložnicemi předurčená pro skupiny přátel nebo velké rodiny. Ubytovat zde je možné až 8 dospělých a 2 děti. Velkorysé řešení rezidence poskytuje dostatek soukromí všem jejím hostům a zároveň jsou zde společenské prostory pro jejich setkávání. Všechny ložnice mají své koupelny a toalety. Dvě ložnice jsou situovány v přízemí, dvě v prvním patře rezidence. Ze všech ložnic je výhled na soukromou pláž s bílým pískem a oceán. Ložnice v přízemí mají soukromé zahrádky, polootevřenou koupelnu s vanou a relaxačními lehátky, a venkovní sprchu. V zahradě je masážní místnost s vířivkou a fitness. Před vilou je bazén (70m2), venkovní sprchy, altán s jídelním stolem a několik relaxačních zón.