Elektronická víza Srí Lanka - ETA

Elektronická víza Srí Lanka - ETA

  • Žádost o elektronické vízum, tzv. ETA víza Srí Lanka se podává prostřednictvím formuláře na webových stránkách imigračního úřadu Srí Lanky, zde: http://www.eta.gov.lk/slvisa/. K vyplnění je nutná základní znalost angličtiny.
  • Žádost se doporučuje vyplnit několik dní před odletem, ale pro ty, co nechávají vše na poslední chvíli máme dobrou zprávu! Elektronické vízum na Srí Lanku lze vyplnit klidně v ten samý den, několik málo hodin před odletem.
  • Doporučujeme udělat registraci z pohodlí vašeho domova abyste se následně vyhnuli nepříjemnému čekání ve frontě, po příletu u imigračních přepážek.
  • Poplatek za ETA víza Srí Lanka je nyní v období od 1.8.2019 do 31.1.2020 za 0.00 USD. Původní cena byla vždy 35 USD/osobu. Děti do 12 let obdrží vízum zdarma.
  • Zakoupení ETA vízum až po příletu a na počkání je také možné, ale obvykle o 5 USD dražší. Vyplňuje se zde stejný formulář jako u online registrace.

TIP: Pokud byste náhodou obdrželi pouze potvrzení o přijetí žádosti, nikoliv skutečný elektronický dokument ETA, a to i přesto, že se vám daná částka za vízum strhla, vytiskněte si prosím potvrzení o přijetí této žádosti a předložte jej po příletu, společně s výpisem z účtu na imigrační přepážce.

Elektronická víza Srí Lanka - ETA