Zájezd SHANGRI-LA´S VILLINGILI RESORT *****

Shangri La´s Villingili Maledivy - plážová vila
Zájezd SHANGRI-LA´S VILLINGILI RESORT *****
/ 10 dní/ 7 nocí
Termin: 
celoročně
Dny: 
10 dní
Cena od: 
85 170 Kč
Cena obsahuje: 
  • ubytování se polopenzí
  • mezinárodní letenku vč. tax
  • transfer z letiště Malé do resortu
  • služby českého delegáta
  • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje: 
  • pojištění storna letenky a zájezdu
  • pojištění léčebných výloh
  • ostatní stravování a výdaje

Počet pokojů
15 vil s bazénem (133m2)
16 deluxe vil s bazénem (189m2)
13 plážových vil (189m2)
10 dvoupokojových plážových vil (224m2)
8 vil Ocean view (218m2)
8 vil Tree house (231m2)
60 vodních vil (166m2)
1 vila Muthee (570m2)
1 vila Laalu (957m2)

Shangri La´s Villingili Maledivy - interiér vily s bazénem a vodní vily
Shangri La´s Villingili Maledivy - plážová vila
Shangri La´s Villingili Maledivy - plážová vila
Shangri La´s Villingili Maledivy - plážová vila
Shangri La´s Villingili Maledivy - plážová vila
Shangri La´s Villingili Maledivy - vila Tree house
Shangri La´s Villingili Maledivy - vodní vila
Shangri La´s Villingili Maledivy - vodní vila
Shangri La´s Villingili Maledivy
Shangri La´s Villingili Maledivy - večeře v džungli
Shangri La´s Villingili Maledivy - SPA
Shangri La´s Villingili Maledivy

Zájezd SHANGRI-LA´S VILLINGILI RESORT *****

/ 10 dní/ 7 nocí

Počet nocí: 7
Stravování v ceně zájezdu: polopenze
Další možné stravování: plná penze
Typ ubytování: plážová vila s bazénem
Kapacita pokoje: 2 dospělí
Doprava na Maledivy: letecky z Prahy/Vídně
Doprava do resortu: letadlo a loď, 75 min

RESORT JE UZAVŘEN NA NEURČITO V DŮSLEDKU KORONAVIROVÉ PANDÉMIE

Shangri-La´s Villingili resort nabízí luxus a prvotřídní služby na tropickém ostrově nacházejícím se téměř na rovníku. Z šesti kilometrů dlouhého pobřeží tvoří dva kilometry bělostné pláže. Na resortu roste přes 17 000 palem a najdete zde i devítijamkové golfové hřiště. Shangri-La´s Villingili resort se nachází na nejjižnějším atolu Addu, jižně od Malé. Resort patří se svojí délkou 2,5 km k větším resortům.

Popis zájezdu: 

Odlet na Maledivy z Prahy. Přílet na Maledivy následující den. Setkání s česky hovořícím delegátem na letišti Malé a transfer do resortu Shangri-la Villingili. Odpočinek na pláži.
 

CENY ZÁJEZDŮ DO RESORTU 10 DNÍ/ 7 NOCÍ (Kč/osoba)

sezóna 2020/2021

Pobyt v období:Cena zájezdu od:
letní sezóna   85 170 Kč
zimní sezóna 103 590 Kč

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkové plážové vile s bazénem s polopenzí na 10 dní/ 7nocí. 
Uvedené ceny se mohou změnit v závislosti na aktuální ceně letenky a cenových akcích nabízených resortem.

Pro přesné nacení zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

 

POPIS RESORTU

Ubytování na Shangri-La´s si můžete vybírat z plážových vil a vodních vil v boutique stylu mísícím tradiční a moderní prvky orientálního designu Blízkého východu a Indie. Vily jsou obklopeny zelení a poskytují tak maximum soukromí. Všechny vily na pevnině mají vlastní bazény. U nejhezčí pláže resortu jsou postaveny plážové vily a dvoupokojové plážové vily. Na resortu je k dispozici business centrum, nabídka aktivit pro trávení volného času je široká. Část resortu je udržována jako džungle pro jedinečné zážitky při procházkách a večeřích při svíčkách.

Vodní vily

Vodní vily jsou postaveny nad klidnou hladinou laguny a z dřevěné terasy je přístup po schůdcích přímo do vody. Vily sestávají z ložnice, polootevřené koupelny s vanou a venkovní a vnitřní sprchou, na dřevěné terase je denní lůžko, posezení, lehátka na opalování a lenošit můžete na síti zavešené nad hladinou laguny.

Vila Muthee a vila Laalu

Pro náročné hosty vyžadující maximální soukromí, větší rodiny a skupiny přátel je k dispozici rozlehlá nadvodní vila s bazénem Muthee a na pevnině obdobná vila Laalu.

Vily s bazénem

Prostorné plážové vily s vlastními bazény jsou obklopeny hustou tropickou vegetací zajišťující dostatek soukromí hostům vil, zároveň si však můžete užívat výhled na oceán přímo z pohodlí Vaší postele. Před vilou je rozlehlá terasa s denním lůžkem, lehátky na opalování a posezením.

Deluxe vily s bazénem

Deluxe plážové vily se nachází u pláže ve východní části ostrova. Vily sestávají ze dvou oddělených pavilonů ve tvaru písmene L - v jednom křídle je ložnice s koupelnou a v druhém obývací pokoj. Každá vila má vlastní bazén obklopený zelení a z terasy je výhled na oceán.

Plážové vily s bazénem

Plážové vily jsou půdorysně i rozměrově stejné jako Delux plážové vily. Nachází se však na nejkrásnější bělostné pláži ostrova a výhled mají na tyrkysovou lagunu.

Dvoupokojové plážové vily s bazénem

Dvoupokojové plážové vily se nachází u stejné pláže jako plážové vily. Jsou to dvě plážové vily uspořádané ve tvaru písmene L a před vilami je společný bazén. Jsou vhodné pro větší rodiny nebo pro skupinky přátel, kteří chtějí pobývat blízko u sebe, přesto si však chtějí zachovat určité soukromí.

Vily Ocean view s bazénem

Vily Ocen view jsou postaveny na kůlech tři metry nad zemí v korunách stromů a poskytují svých hostům výhled na oceán a naprosté soukromí. Vily mají oddělenou ložnici a denní obývací část. Každá vila má svůj velký infinity bazén, rovněž v třímetrové výšce s výhledem na oceán.

Vily Tree house

Vily Tree house jsou obdobné jako vily Ocean view, navíc mají altán s denním lůžkem. Každá vila má navíc přiděleného vlastního buttlera.

Vybavení všech vil: ložnice, šatna, polootevřená koupelna s dvěma umyvadly, oválnou vanou a s venkovní a vnitřní sprchou, 24h in-vila dining, trezor, telefon, LCD televize, DVD přehrávač se systémem Bose, dokovací stanice pro iPod, přístoj na přípravu Nespressa, minibar, sluneční terasa, denní lůžko, WiFi internet zdarma

Restaurace

Uspokojit Vaše chutě a zahnat žízeň jsou na Shangri-La´s připraveny tři restaurace a dva bary. Hlavní restaurace Javvu u bazénu připravuje mezinárodní kuchyni. Restaurace Dr. Ali´ve východní části ostrova Vám nabídne pokrmy arabské, indické, čínské a vietnamské kuchyně. Restaurace Fahala v severní části ostrova připravuje lahodné mořské pochoutky. Nápoje a lehké snacky podávají bary Endhery, Manzaru a M-Lounge.

Zábava a volný čas

šnorchlování, potápění, 9-ti jamkové golfové hřiště, pozorování delfínů, plavba lodí a luxusní jachtou, rybolov a big game rybolov, vodní sporty, dětský klub s aktivitami, výlety na blízké osídlené ostrovy, stezka pro jogging, jóga,meditace, bazén, tenisový kurt, kurt na badminton, zábavní centrum, obchod se suvenýry, SPA, tenisový kurt, kurt na badminton, zábavní centrum, obchod se suvenýry, SPA.

Nezávazná objednávka