Zájezd KANDOLHU ISLAND *****

Kandolhu - zájezd Maledivy
Zájezd KANDOLHU ISLAND *****
/ 10 dní/ 7 nocí
Termin: 
celoročně
Dny: 
10 dní
Cena od: 
89 890 Kč
Cena obsahuje: 
  • ubytování se snídaní 
  • mezinárodní letenku vč. tax
  • transfer z letiště Malé do resortu a zpět
  • služby českého delegáta
  • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje: 
  • pojištění storna letenky a zájezdu
  • pojištění léčebných výloh
  • další stravování: plná penze a la carte, all inclusive a la karte
  • ostatní výdaje


POKOJE
6 plážových vil s jacuzzi (85 m2)
5 plážových vil s bazénem (150 m2)
8 dvoupatrových vil s bazénem (150 m2)
4 vodní vily Ocean (80 m2)
7 vodních vil Ocean s bazénem (90 m2)

Kandolhu island - plážová vila s jacuzzi
Kandolhu island - plážová vila s jacuzzi
Kandolhu island - plážová vila s jacuzzi
Kandolhu island - plážová vila s bazénem
Kandolhu island - plážová vila s bazénem
Kandolhu island - plážová vila s bazénem
Kandolhu island - duplex vila
Kandolhu island - duplex vila
Kandolhu island - duplex vila
Kandolhu island - duplex vila
Kandolhu island
Kandolhu island
Kandolhu island - vodní vila
Kandolhu island - vodní vila
Kandolhu island - restaurace Market
Kandolhu island - vodní vila s bazénem
Kandolhu island - vodní vila s bazénem
Kandolhu island - Vilu bar
Kandolhu island - Vilu bar
Kandolhu island - restaurace Banzai
Kandolhu island - restaurace Banzai
Kandolhu - letecký pohled

Zájezd KANDOLHU ISLAND *****

/ 10 dní/ 7 nocí

Počet nocí: 7
Stravování v ceně zájezdu: snídaně
Další možné stravování: plná penze a la carte, all inclusive a la carte
Typ ubytování: plážová villa s jaccuzi
Kapacita pokoje: 2 dospělí 
Doprava na Maledivy: letecky z Prahy/Vídně
Doprava do resortu: hydroplán 30 minut

Kandolhu Island nabízí ubytování v pouze 30ti vilách, jejichž styl kombinuje moderní architekturu a přírodní materiály jako dřevo a palmové listí střech. Celý resort proto budí dojem moderní svěžesti, která je v naprostém souladu s panenskou krásou pláží a původní tropickou vegetací. Kandolhu se nachází na ostrově o velikosti 200x150 metrů na atolu Severní Ari.

Popis zájezdu: 

VAŠE DOVOLENÁ NA RESORTU KANDOLHU

Odlet na Maledivy z Prahy. Přílet na Maledivy následující den. Setkání s česky hovořícím delegátem na letišti Malé a transfer letadlem a lodí do resortu Kandolhu Island. Ubytování a odpočinek.
Relaxace na tropickém ostrově, koupání, šnorchlování, možnost využít široké nabídky zábavy, vodních sportů a výletů nabízených resortem.

ORIENTAČNÍ CENY ZÁJEZDŮ DO RESORTU KANDOLHU 10 DNÍ/ 7 NOCÍ (Kč/osoba)

sezóna 2020/2021

Pobyt v období:Cena zájezdu od:
duben - říjen  89 890 Kč
listopad - prosinec*118 000 Kč
leden - březen139 380 Kč

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 20 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkové plážové vile s jacuzzi se snídaní na 10 dní/ 7nocí. Pobyt je možné prodloužit nebo zkrátit o libovolný počet dní.

 

POPIS RESORTU

Kandolhu Island resort je malým komorním resortem poskytujícím svým hostům dostatek soukromí. Plážové vily jsou rozmístěny u pláže v bujné tropické vegetaci s výhledem na oceán. Designové vodní vily jsou postaveny nad klidnou lagunou Indického oceánu. Domácí korálový útes skýtá výborné podmínky pro šnorchlování.

Plážová vila s jacuzzi

Plážové vily s jacuzzi s výhledem na oceán se nachází na západní straně ostrova. Prostorné vily vkusně kombinují moderní styl a dřevo a hladké linie, čímž budí dojem lehkosti. K vile patří otevřená koupelna s vířivkou, dvěma umyvadly a dvěma sprchami, jednou venkovní a jednou vnitřní. Na verandě nechybí denní lůžko, plážová lehátka a slunečník.

Plážová vila s bazénem

Extravagantní vily směřují na východ. Mají velkou ložnici a krásný výhledem na soukromý bazén a modrou lagunu za ním. V otevřené koupelně zve k realxaci velká vana, dále zde najdete lenošku, vnitřní sprchu a sprchu pod otevřeným nebem. Každá vila má vlastní terasu s denním lůžkem, lehátky a slunečníkem.

Dvoupatrová vila s bazénem

Dvoupatrové vily se nachází na západní straně ostrova. V přízemí je prostorná koupelna s venkoví sprchou, obývací pokoj s terasou, na které se nachází soukromý bazén. V prvním patře budete usínat v ložnici s výhledem na oceán. Dále se zde nachází druhá koupelna a balkón s venkovní lenoškou.

Vodní vila Ocean

Tyto elegantní vily se nachází přímo nad vodou. Mají prostornou ložnici s výhledem na oceán. Výhled na oceán Vás čeká i z velké koupelny s jacuzzi a sprchovým koutem. Z venkovní terasy je po schůdcích přímý přístup do oceánu.

Vodní vila Ocean s bazénem

Těchto 7 vodních vil s výhledem na západ slunce nabízí to nejlepší na Kandolhu. Každá vila má vlastní přístupové molo, ložnici se šatnou a koupelnu s posuvnými dveřmi na terasu. Na terase se nachází soukromý bazén a schůdky přímo do oceánu.

Vybavení vil:
Klimatizace a stropní větrák, k dispozici iPad, reprosouprava pro iPad a iPhone, TV s plochou obrazovkou s nabídkou filmů, telefon, mini bar, mini vinný sklípek přímo ve vile, presovar, varná konvice, elektrický safe, žehlička se žehlícím prknem, koupelnové a plážové ručníky, v koupelně je fén na vlasy, župany, koupelnové bačkory, nabíjecí baterka, zdarma internetové připojení WIFI

Restaurace

Vaše chuťové buňky jsou na Kandolhu připraveny uspokojit 4 restaurace s nabídkou a lá carte. Hlavní restaurace The Marketse nachází na břehu moře s uvolněnou atmosférou. Snídaně formou bufetu doplněná o přípravu pokrmů přímo na místě na požádání. Restaurace Olive nabídne pokrmy italské a středomořské kuchyně a prostředí pod širým nebem. Sea Grillse nachází přímo na pláži a vychutnat zde můžete masa a čerstvé úlovky z moře připravené na grilu. Banzai Vás zavede do světa japonské kuchyně vybraným sushi, sashimi anebo pokrmy připravenými na teppaniyaky. Kromě restaurací můžete využít i Vilu bar se širokou nabídkou nápojů včetně velké palety koktejlů a uvolněným prostředím.

Zábava a volný čas

Šnorchlování včetně šnorchlování s místním bioologem (zapůjčení šnorchlovací výbavy zdarma), šnorchlovací výlety na další útesy, potápění, velký rybolov, parasailing, plavba při západu slunce apod., nemotorizované vodní sporty – kajaky, windsurfing, plachtění na katamaranu, kajaky s průhledným dnem, široká nabídka wellness

Nezávazná objednávka