Zájezd MAALIFUSHI BY COMO *****

Maalifushi by Como - zájezd Maledivy
Zájezd MAALIFUSHI BY COMO *****
/ 10 dní/ 7 nocí
Termin: 
celoročně
Dny: 
10 dní
Cena od: 
114 010 Kč
Cena obsahuje: 
  • ubytování se snídaní
  • mezinárodní letenku vč. tax
  • transfer z letiště Malé do resortu
  • služby českého delegáta
  • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje: 
  • pojištění storna letenky a zájezdu
  • pojištění léčebných výloh
  • ostatní stravování a výdaje

POKOJE
6 zahradních pokojů (72 m2)
14 plážových suit s bazénem (101 m2)
9 plážových vil s bazénem (116 m2)
17 vodních suit s bazénem (107 m2)
13 vodních vil s bazénem (120 m2)
1 vodní vila Maalifushi s bazénem (213 m2)
2 vodní vily COMO s bazénem (408 m2)

Plážová suita - Maalifushi by COMO
Plážová suita - Maalifushi by COMO
Plážová suita, denní část - Maalifushi by COMO
Plážová suita - Maalifushi by COMO
Plážová suita - Maalifushi by COMO
Plážová suita, koupelna - Maalifushi by COMO
Plážová suita, koupelna - Maalifushi by COMO
Plážová suita - Maalifushi by COMO
Plážová suita, venkovní bazén - Maalifushi by COMO
Plážová vila - Maalifushi by COMO
Plážová vila - Maalifushi by COMO
Plážová vila - Maalifushi by COMO
Plážová vila - Maalifushi by COMO
Maalifushi by COMO
Maalifushi by COMO - vodní vila
Maalifushi by COMO - vodní vila
Maalifushi by COMO - vodní vila
Maalifushi by COMO - SPA
Maalifushi by COMO - recepce
Maalifushi by COMO - restaurace Madi
Maalifushi by COMO - bar Thila
Maalifushi by COMO - letecký pohled

Zájezd MAALIFUSHI BY COMO *****

/ 10 dní/ 7 nocí

Počet nocí: 7
Stravování v ceně zájezdu: snídaně
Další možné stravování: polopenze, plná penze
Typ ubytování: plážová suita s bazénem
Kapacita pokoje: 3 dospělí/ 2 dospělí a 1 dítě
Doprava na Maledivy: letecky z Prahy/Vídně
Doprava do resortu: letadlo+loď, 35+25 min.

Maalifushi by COMO je novým luxusním resortem postaveným na menším ostrově porostlým původní hustou tropickou vegetací. Svěží koloniální design vil s nádechem japonského minimalismu, bělostné pláže, křišťálově čistá voda oceánu s bohatým podmořským životem, přátelský personál, výborné služby a lahodné pokrmy uspokojí i náročné hosty. Maalifushi by COMO se nachází na atolu Thaa v jižní části Malediv na ostrově o rozměrech 600x160 metrů.

Popis zájezdu: 

VAŠE DOVOLENÁ NA RESORTU MAALIFUSHI BY COMO

Odlet na Maledivy z Prahy. Přílet na Maledivy následující den. Setkání s česky hovořícím delegátem na letišti Malé a transfer letadlem a lodí do resortu Maalifushi by COMO. Ubytování a odpočinek.
Relaxace na tropickém ostrově, koupání, šnorchlování, možnost využít široké nabídky zábavy, vodních sportů a výletů nabízených resortem.

ORIENTAČNÍ CENY ZÁJEZDŮ DO RESORTU MAALIFUSHI BY COMO (Kč/osoba)

sezóna 2020/2021

Pobyt v období:Cena zájezdu od:
květen - říjen114 010 Kč
listopad - prosinec* 
leden - duben 

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 20 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkové plážové suitě s bazénem se snídaní na 10 dní/ 7nocí. Pobyt je možné prodloužit nebo zkrátit o libovolný počet dní.

 

POPIS RESORTU

Resort Maalifushi by COMO byl otevřen v červenci 2014 a je vůbec prvním resortem vybudovaným na atolu Thaa v jižní části Malediv 200km od Malé. Maalifushi by COMO je díky původní ostrovní husté vegetaci zelenou oázou uprostřed nekonečného Indického oceánu. Oceán zde překypuje podmořským životem, bývají tu k vidění neškodní žraloci útesový, žraloci kladivouni, žraloci velrybí, manty a velké množství ryb a korálů. U ostrova jsou od května do září velmi dobré podmínky pro surfování.
Maalifushi by COMO nabízí ubytování ve vilách na pevnině a ve vodních bungalovech nad vodou. Vzdušné elegantně zařízené pokoje a vily s podlahami z teakového dřeva a velkými okny sahajícími od podlahy ke stropu Vám naplno umožní užít si klidnou dovolenou v tropickém ráji. Hostům plážových a vodních vil s bazény, vodní vily Maalifushi s bazénem a vodních vily COMO s bazénem je k dispozici komorník 24 hodin denně.

Zahradní pokoje

Zahradní pokoje se nachází v centru ostrova v blízkosti pláže a jsou obklopeny svěží tropickou vegetací zajišťující dostatečné soukromí. K pokojům náleží polootevřená koupelna s vanou a vnitřní a venkovní sprchou. Před pokojem je terasa s lehátky a jídelním stolem. Pokoje mají spojovací dveře a jsou vhodné jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi.

Vybavení všech typů ubytování: postel typu king-size, denní lůžko, klimatizace, stropní ventilátor, minibar, přístroj na přípravu kávy a čaje, telefon, LED televize se satelitem, CD a DVD přehrávač, internet

Plážové suity s bazénem

Plážové suity obsahují kromě ložnicové části část denní s jídelním stolem a lenoškou. K pokojům náleží polootevřená koupelna s vanou a vnitřní a venkovní sprchou. Před vilou je velká terasa s lehátky, bazén a altán pro denní relaxaci. Suity jsou umístěny u pláže a obklopeny svěží vegetací.

Plážové vily s bazény

Prostorné plážové vily umístěné u pláže sestávají z ložnice a obývacího pokoje. Tyto 2 místnosti lze oddělit posuvnými dvěřmi. V každém pokoji je televizor. V polootevřené koupelně je vana a vnitřní a venkovní sprcha. Před vilou je velká terasa s lehátky, bazén a altán pro denní relaxaci.

Vodní suity s bazénem

Vodní suity jsou postaveny na kůlech nad klidnou hladinou tyrkysové laguny na západní straně a jsou ideální pro romantickou svatební cestu. Na terase, z níž vedou schody do vody a z níž můžete pozorovat dechberoucí západy slunce, je nadvodní bazén, altán a jídelní stůl. V prostorném pokoji je velká postel a dále denní část s křesly, stolkem a lenoškou.

Vodní vily s bazénem

Vodní vily jsou obdobné jako plážové vily, jsou však postaven nad hladinou laguny. Obývací pokoj je možné oddělit od ložnice posuvnými dveřmi a vytvořit tak ložnici pro děti.

Vodní vila Maalifushi s bazénem

Vodní vila Maalifushi je dvouložnicová vila postavená na konci mola a předurčená k pobytu rodin. Kromě ložnic, k nimž náleží samostatné šatny a koupelny, vila obsahuje ve střední části mezi ložnicemi, prostorný obývací pokoj s pohovkou a jídelním stolem, kuchyň a studovnu. Na terase před vilou je velký nadvodní bazén a altán.

Vodní vily COMO s bazénem

Tyto nadvodní rezidence jsou vhodné pro rodiny s většími dětmi nebo dva páry. V postranních částech rezidence jsou umístěny ložnice a obývací pokoje, což zaručuje dostatek soukromí pro všechny hosty. Každé křídlo má svou venkovní terasu s orientací na západ. Ve střední části je pak společný obývací pokoj, venkovní terasa a na ní nadvodní bazén.

Restaurace

Restaurace Madi s výhledem na oceán je celodenní restaurací, která kreativně využívá tradiční místní tropické suroviny pro přípravu pochoutek maledivských, středomořských, thajských a indonézských.
Japonská restaurace Tai je fine dining restaurace, kde si můžete vychutnat sushi u vnitřního baru nebo mořské plody na romantické venkovní terase při svíčkách. Lehké saláty, pizzu a mořské plody Vám připraví Thila bar umístěný u bazénu.

Zábava a volný čas

šnorchlování, potápění, nadvodní SPA COMO Sambhala retreat s pavilónem pro jógu a fitness, 44 metrů dlouhý bazén, vodní sporty, potápění, obchod se suvenýry, iPod/DVD/knihovna, WiFi zdarma v celém resortu, zdarma nemotorizované vodní sporty, zdarma zapůjčení výbavy na šnorchlování a denně šnorchlovací výlety

Nezávazná objednávka